Turniej

Nazwa: Puchar Bytomia (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
2. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
3. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
4. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
5. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
6. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
7. Stanisław WRONKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.03.2009
8. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
9. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
10. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
11. Kajetan WINIARSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.11.2009
12. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 wyeliminowano
- Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 wyeliminowano
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 wyeliminowano
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
- Stanisław WRONKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.03.2009 wyeliminowano
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Kajetan WINIARSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.11.2009 wyeliminowano
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Kajetan WINIARSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.11.2009
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Stanisław WRONKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.03.2009
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy