Nazwa: Puchar Bytomia (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.12.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SŁAWIŃSKI Łukasz | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.07.2008 | |
2. | Kaczmarczyk Jeremi | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 | |
3. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | |
4. | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 | |
5. | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 | |
6. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 | |
7. | WRONKA Stanisław | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.03.2009 | |
8. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | |
9. | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 | |
10. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | |
11. | Winiarski Kajetan | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.11.2009 | |
12. | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | SŁAWIŃSKI Łukasz | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.07.2008 | wyeliminowano |
- | Kaczmarczyk Jeremi | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 | wyeliminowano |
- | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | wyeliminowano |
- | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 | wyeliminowano |
- | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 | wyeliminowano |
- | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 | wyeliminowano |
- | WRONKA Stanisław | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.03.2009 | wyeliminowano |
- | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | wyeliminowano |
- | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 | wyeliminowano |
- | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | wyeliminowano |
- | Winiarski Kajetan | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.11.2009 | wyeliminowano |
- | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | SŁAWIŃSKI Łukasz | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.07.2008 |
- | Kaczmarczyk Jeremi | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 |
- | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
- | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 |
- | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 |
- | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
- | WRONKA Stanisław | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.03.2009 |
- | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
- | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 |
- | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
- | Winiarski Kajetan | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.11.2009 |
- | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 |