Turniej

Nazwa: Puchar Europy juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Bratysława 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.01.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
2. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
3. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
4. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
5. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
6. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
7. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
8. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
9. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
10. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
11. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
12. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
13. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
14. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
15. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
16. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
17. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
18. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
19. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
20. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
- Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
- Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
- Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
- Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
- Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
- Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
- Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
- Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
- Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
- Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
- Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
- Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
- Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
- Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
- Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
- Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
- Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
8. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
13. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
14. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
20. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
21. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
23. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
31. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
35. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
40. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
48. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
56. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
57. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
58. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
65. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
74. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
77. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
79. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
84. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
111. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
114. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy