Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet - Bratysława 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.01.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
2. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
4. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
6. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
7. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
8. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
9. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
10. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
11. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
12. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
13. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
14. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
15. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
16. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
17. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
18. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
19. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
- Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
- Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
- Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
- Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
- Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
- Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
- Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
- Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
- Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
- Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
- Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
- Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
27. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
37. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
54. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
59. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
60. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
61. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
81. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
106. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
109. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
117. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
126. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
143. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
157. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
161. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
175. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
177. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
186. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
197. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
207. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy