Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Juniorów we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.01.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
2. OLIWIA KOWALSKA 35 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
3. Zuzanna WYWIAŁ 15 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
4. Gabriela MIĘTKA 27 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
5. Malwina KOŁODZIEJCZYK 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
6. Marta OKLIŃSKA 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
7. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
8. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
9. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
10. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
11. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
12. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
13. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
14. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
6. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
7. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
10. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
45. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 wyeliminowano
51. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 wyeliminowano
- Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 wyeliminowano
- Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005 wyeliminowano
- Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 wyeliminowano
- Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 wyeliminowano
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 wyeliminowano
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 wyeliminowano
- Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
-
-
-
- Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
- Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
- Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
- Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
- Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
6. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
7. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
10. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
45. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
51. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy