Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.01.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Weronika Wiktor 46 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
2. Anna ROSKOSZ 13 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
3. Julia Gwóźdź 19 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
4. Marta MICHALCZYK 35 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
5. Patrycja Frystacka 15 RMKS RYBNIK 01.11.2003
6. Agnieszka Makowska 27 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
7. Maja Osadnik 22 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
8. Anna Tatoj 34 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
9. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
10. Kinga Zgryźniak 3 RMKS RYBNIK 22.06.2003
11. Cecylia CIEŚLIK 10 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
12. Sonia RUP 57 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
13. Helena PIEKARSKA 45 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
14. Zofia JANELLI 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
15. Oliwia GARUS 44 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
16. Alicja GOCZAŁ 52 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
17. Karolina SZYMANOWSKA 5 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
18. Liliana Porwoł 11 RMKS RYBNIK 24.05.2006
19. Oliwia OPOŃ 17 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
20. Dominika JADCZAK 16 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
21. Julia WERONIECKA 39 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
22. Aleksandra SZYMAŃSKA 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
23. Marta LEŚNIEWSKA 24 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
24. Hanna DEPTA 58 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
25. Antonina Korduła 36 RMKS RYBNIK 18.11.2005
26. Emilia CZAJKA 31 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
27. Amelia KWAPISZ 56 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
28. Laura MISIAK 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
29. Patrycja RADWAN 23 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
30. Zuzanna Jarosz 43 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
31. Gloria KLUGHARDT 2 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
32. Anastazja ZAZULAK 47 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
33. Marta KWAŚNIEWSKA 70 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
34. Veronica PRINA CERAI 66 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
35. Pola BOGACZ 67 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
36. Alicja PUKOWIEC 50 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
37. Paulina FERSTER 72 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
38. Antonina Halemba 9 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
39. Katarzyna Szklar 29 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
40. Natalia TOMASZEWSKA 14 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
41. Emilia Korkus 8 PIAST GLIWICE 18.12.2004
42. Anna WIECZOREK 7 PIAST GLIWICE 20.05.2003
43. Weronika KOZDĘBA 42 PIAST GLIWICE 29.06.2006
44. Wiktoria JĘDRZEJEC 28 PIAST GLIWICE 04.01.2007
45. Patrycja Pelon 33 UKS START OPOLE 21.02.2005
46. Magda Ratyna 20 PIAST GLIWICE 01.03.2007
47. Martyna Mróz 65 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
48. Michalina SZYMCZYK 38 PIAST GLIWICE 10.09.2007
49. Maryia Vysotskaya 53 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
50. Hanna Smolej 74 MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
51. Weronika Głowa 61 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
52. Wiktoria ANDRZEJCZAK 71 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
53. Pola Drobczyk 41 PIAST GLIWICE 14.09.2005
54. Karolina Charkiewicz 18 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
55. Paulina OSTROWSKA 40 PIAST GLIWICE 12.04.2006
56. Natalia RAKOCZY 25 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
57. Martyna Adamska 59 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
58. Magdalena Brzuchalska 73 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
59. AMELIA KOROL 60 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
60. Oliwia Tercjak 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
61. Zuzanna Kuśmierz 26 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
62. Julia Majchrzak 54 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
63. Amelia Moszonka 63 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
64. Magdalena PIĄTEK 32 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
65. Hanna Kacała 77 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
66. Julia Podsiadło 76 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
67. Oliwia Łuszcz 51 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
68. Natalia Bilińska 69 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
69. Ewa Pydyszewska 48 SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
70. Małgorzata Hojda 75 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
71. Karolina Nieczkowska 49 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
72. Katarzyna Ślęzak 30 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
73. Łucja Danek 37 KKS KRAKÓW 17.06.2004
74. Kamila Danek 68 KKS KRAKÓW 04.10.2007
75. Magdalena Gluza 64 KKS KRAKÓW 23.02.2003
76. Anna Kowalik 62 KKS KRAKÓW 19.02.2004
77. Róża Czajkowska 55 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
3. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
4. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
5. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
6. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
7. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
8. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
9. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
10. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
11. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
12. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
13. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
14. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
15. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
16. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
17. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
18. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
19. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
20. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
21. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
22. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
23. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
23. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
25. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
26. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
26. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
28. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
29. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
30. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 zakwalifikowano
30. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
32. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 zakwalifikowano
33. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
34. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
35. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
36. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
37. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
38. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
38. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
40. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
41. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
42. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
43. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
44. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
45. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
46. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
47. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
48. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
49. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
50. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
51. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
52. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
53. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 zakwalifikowano
54. Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005 zakwalifikowano
55. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
56. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 wyeliminowano
56. Magdalena Gluza KKS KRAKÓW 23.02.2003 wyeliminowano
58. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 wyeliminowano
59. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 wyeliminowano
60. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 wyeliminowano
61. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 wyeliminowano
62. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 wyeliminowano
63. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 wyeliminowano
64. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 wyeliminowano
65. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007 wyeliminowano
66. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 wyeliminowano
67. Julia Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 wyeliminowano
68. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 wyeliminowano
69. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 wyeliminowano
70. Ewa Pydyszewska SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002 wyeliminowano
71. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 wyeliminowano
72. Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002 wyeliminowano
72. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 wyeliminowano
74. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 wyeliminowano
75. Anna Kowalik KKS KRAKÓW 19.02.2004 wyeliminowano
76. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 wyeliminowano
77. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
3. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
5. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
6. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
7. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
8. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
9. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
10. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
11. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
12. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
13. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
14. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
15. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
16. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
17. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
18. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
19. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
20. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
21. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
22. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
23. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
24. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
25. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
26. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
27. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
28. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
29. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
30. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
31. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
32. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
33. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
34. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
35. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
36. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
37. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
38. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
39. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
40. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
40. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
42. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
43. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
44. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
45. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
46. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
47. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
48. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
49. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
50. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
51. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
52. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
53. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
54. Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
55. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
56. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
56. Magdalena Gluza KKS KRAKÓW 23.02.2003
58. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
59. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
60. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
61. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
62. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
63. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
64. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
65. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
66. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
67. Julia Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
68. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
69. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
70. Ewa Pydyszewska SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
71. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
72. Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
72. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
74. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
75. Anna Kowalik KKS KRAKÓW 19.02.2004
76. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
77. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy