Nazwa: Puchar Świata juniorów we florecie kobiet - Zagrzeb 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.01.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | |
2. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | |
3. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | |
4. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 | |
5. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | |
6. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 | |
7. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | |
8. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | |
9. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | |
10. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | |
11. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | |
12. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
- | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
- | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
- | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 | zakwalifikowano |
- | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
- | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 | zakwalifikowano |
- | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
- | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
- | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
- | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
- | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
- | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
24. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
27. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
66. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
73. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
79. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
87. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
89. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
95. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
109. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
112. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
118. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
127. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |