Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski juniorów w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.02.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Aksamit 14 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
2. Julia Borowik 28 UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
3. Zuzanna Buselt 15 KKSZ KONIN 06.05.2004
4. Zuzanna Cichoń 42 O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
5. Rozalia Czajkowska 41 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
6. EMILIA DAMEK 54 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007
7. Małgorzata DERLATKA 53 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
8. Natalia Gałecka 18 AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
9. Inez Graupen 32 KKSZ KONIN 18.03.2005
10. Julia Gwoździńska 34 UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
11. Emilia Habryn 11 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
12. Karolina HOFMAN 6 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
13. Julia Jakoniuk 33 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
14. Anna Kaczorowska 46 KS KARABELA 10.01.2007
15. Maja Konecka 31 O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
16. Kalina Kordel 7 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
17. Sonia Kozanecka 16 DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
18. Natalia Koziarska 56 KKSZ KONIN 08.05.2003
19. Klaudia Kozieł 29 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003
20. Aniela KOZŁOWSKA 8 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
21. Natalia Krasowska 44 UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007
22. Katarzyna KRZEWSKA 43 UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004
23. Amelia KUKLA 24 UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
24. Aleksandra LACHAWIEC 57 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
25. Natalia Laskowska 9 AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
26. Marta LASKOWSKA 19 UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
27. Zuzanna Lenkiewicz 3 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
28. Natalia LIPIŃSKA 25 DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
29. Paulina LORENC 51 UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006
30. Anna Lubecka 48 UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
31. Monika Łupińska 50 UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007
32. Klaudia Malgrem 1 KS KARABELA 11.11.2003
33. Gabriela Markowska 35 KS KARABELA 16.08.2006
34. Zofia Markowska 55 KKSZ KONIN 05.04.2007
35. Elżbieta Mejłun 30 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
36. Julia MIEDZIŃSKA 49 KKSZ KONIN 14.04.2006
37. Julia MIKULSKA-BĄK 37 UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
38. Anastazja Nagórska 22 O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
39. Marta Nowak 23 O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
40. Zofia Pieniążek 26 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
41. Iga Pilarska 36 KKSZ KONIN 23.01.2006
42. Paulina Porada 4 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
43. Emilia Rowińska 5 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
44. Marta Rozmus 40 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
45. Antonina Rymaszewska 20 O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
46. Agata Sajnóg 21 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
47. Lena Siemionow 45 UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
48. Hanna SKIBA 38 KKSZ KONIN 16.06.2007
49. Daria SKONIECZNA 2 UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
50. ALICJA SWOBODA 39 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
51. Lidia TABĘDZKA 17 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
52. Ewa Wasilewska 10 UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
53. Maria WIĘCKIEWICZ 13 UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
54. Natalia Witkowska 47 O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
55. Nikola Woźniak 52 KKSZ KONIN 03.07.2003
56. Zuzanna Wróbel 12 KS KARABELA 29.04.2003
57. Ewa Zając 27 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
2. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
3. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
4. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
5. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002 zakwalifikowano
6. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
7. Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 zakwalifikowano
8. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
9. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 zakwalifikowano
10. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
11. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
11. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
13. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003 zakwalifikowano
14. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006 zakwalifikowano
15. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003 zakwalifikowano
16. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005 zakwalifikowano
17. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 zakwalifikowano
18. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 zakwalifikowano
19. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007 zakwalifikowano
20. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
21. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007 zakwalifikowano
22. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006 zakwalifikowano
23. Natalia Koziarska KKSZ KONIN 08.05.2003 zakwalifikowano
24. Ewa Zając TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003 zakwalifikowano
25. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 zakwalifikowano
26. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005 zakwalifikowano
27. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006 zakwalifikowano
28. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007 zakwalifikowano
29. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano
30. Nikola Woźniak KKSZ KONIN 03.07.2003 zakwalifikowano
31. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002 zakwalifikowano
32. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006 zakwalifikowano
33. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 zakwalifikowano
34. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 zakwalifikowano
35. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 zakwalifikowano
36. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005 zakwalifikowano
36. Klaudia Kozieł TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003 zakwalifikowano
38. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
39. Małgorzata DERLATKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006 zakwalifikowano
40. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007 zakwalifikowano
41. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 zakwalifikowano
42. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 zakwalifikowano
43. Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007 zakwalifikowano
44. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005 zakwalifikowano
45. Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007 zakwalifikowano
46. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 zakwalifikowano
47. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 wyeliminowano
48. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006 wyeliminowano
49. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007 wyeliminowano
50. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005 wyeliminowano
51. Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004 wyeliminowano
51. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 wyeliminowano
53. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006 wyeliminowano
54. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007 wyeliminowano
55. EMILIA DAMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007 wyeliminowano
56. Aleksandra LACHAWIEC GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006 wyeliminowano
57. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
2. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
3. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
3. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
5. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
6. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
7. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
8. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
9. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
9. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
11. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
12. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
13. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
14. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
15. Ewa Zając TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003
16. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
17. Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
18. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
19. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
20. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
21. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
22. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
23. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
24. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
25. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
26. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
27. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
28. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
29. Nikola Woźniak KKSZ KONIN 03.07.2003
30. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
31. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
32. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
33. Natalia Koziarska KKSZ KONIN 08.05.2003
34. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
35. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
36. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
37. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005
37. Klaudia Kozieł TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003
39. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
40. Małgorzata DERLATKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
41. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
42. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
43. Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007
44. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
45. Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007
46. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
47. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
48. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
49. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
50. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
51. Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004
51. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
53. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
54. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
55. EMILIA DAMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007
56. Aleksandra LACHAWIEC GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
57. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy