Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski juniorów w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wojciech BIEDACHA 29 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
2. Marcel Broniszewski 3 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
3. Maksymilian Brosch 9 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
4. Antoni DĄBROWSKI 25 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
5. Benedykt DENKIEWICZ 7 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
6. Aleksander DENKIEWICZ 27 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
7. Andrzej Działach 34 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
8. Jakub Dzierniejko 4 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
9. Mikołaj Fiedorowicz 21 UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
10. Antoni Flaszak 42 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
11. Rafał Gałecki 23 AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
12. Sebastian Glanc 17 KKSZ KONIN 13.08.2002
13. Szymon Hryciuk 1 AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
14. Filip Józefowski 13 AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
15. Wojciech Kaczmarczyk 15 KKSZ KONIN 19.11.2004
16. Adam Kaczmarczyk 19 KKSZ KONIN 17.05.2006
17. Krzysztof Kajor 6 AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
18. Bruno KOBLA 40 AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
19. Szymon Kotynia 35 KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
20. Oskar KUSAK 11 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
21. Konstanty Kutek 24 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
22. Oskar Kwiatkowski 10 UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
23. Léon LEDUC 30 AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
24. Konstantyn Makowski 31 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
25. Aleksander Makowski 38 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
26. Kacper MALCER 28 KKSZ KONIN 13.01.2006
27. Bartosz Marker 16 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
28. Bronisław Mielko 51 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
29. Mikołaj Miziura 36 AZS AWF KATOWICE 26.09.2003
30. Kajetan Moczydłowski 20 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
31. Makary Mosak 48 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
32. Remigiusz Mrozowicz 47 UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
33. Kajetan Niedzwiedzki 52 UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.01.2005
34. Kacper NOWINOWSKI 5 KKSZ KONIN 03.02.2003
35. Bartłomiej OBNISKI 26 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
36. Michał Pardela 22 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
37. Kacper PĘKALA 39 UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
38. Korneliusz POLAKOWSKI 18 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
39. Mikołaj Przybylski 32 UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
40. Kajetan Raczyński 50 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005
41. Paweł Radke 44 KKSZ KONIN 10.05.2006
42. Tomasz Radke 45 KKSZ KONIN 10.05.2006
43. Filip Radoch 14 KKSZ KONIN 23.05.2006
44. Miłosz Rekiel 41 O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
45. Krzysztof Rychta 8 MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002
46. Mikołaj Sadowski 43 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
47. Tytus Schleifer 33 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
48. Kamil Sikorski 12 KKSZ KONIN 30.10.2003
49. Łukasz Sobczyk 49 O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
50. Olaf Stasiak 2 KKSZ KONIN 18.07.2002
51. Emilian Strządała 37 KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
52. Filip Syperek 46 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
1. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
3. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
4. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
5. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
6. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
7. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
8. Krzysztof Rychta MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002 zakwalifikowano
9. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
10. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003 zakwalifikowano
11. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
12. Kajetan Raczyński TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005 zakwalifikowano
13. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
13. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
15. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
16. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
17. Wojciech Kaczmarczyk KKSZ KONIN 19.11.2004 zakwalifikowano
18. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
19. Sebastian Glanc KKSZ KONIN 13.08.2002 zakwalifikowano
20. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
21. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
22. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 zakwalifikowano
23. Rafał Gałecki AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 zakwalifikowano
24. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
25. Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005 zakwalifikowano
26. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
27. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
28. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
28. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005 zakwalifikowano
30. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
31. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
32. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 zakwalifikowano
33. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
34. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
35. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004 zakwalifikowano
36. Filip Syperek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004 zakwalifikowano
37. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
38. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
38. Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006 zakwalifikowano
40. Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006 zakwalifikowano
41. Mikołaj Miziura AZS AWF KATOWICE 26.09.2003 zakwalifikowano
42. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
43. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 wyeliminowano
44. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 wyeliminowano
45. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 wyeliminowano
46. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 wyeliminowano
47. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 wyeliminowano
48. Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006 wyeliminowano
49. Kajetan Niedzwiedzki UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.01.2005 wyeliminowano
50. Miłosz Rekiel O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003 wyeliminowano
51. Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006 wyeliminowano
52. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
2. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
3. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
3. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
5. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
6. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
7. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
8. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
9. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
10. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
11. Krzysztof Rychta MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002
12. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003
13. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
14. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
15. Sebastian Glanc KKSZ KONIN 13.08.2002
16. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
17. Kajetan Raczyński TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005
18. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
18. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
20. Wojciech Kaczmarczyk KKSZ KONIN 19.11.2004
21. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
22. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
23. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
24. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
25. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
26. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
26. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
28. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
29. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
30. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
31. Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
32. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
33. Rafał Gałecki AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
34. Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
35. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
36. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
37. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
38. Filip Syperek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004
39. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
40. Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
40. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
42. Mikołaj Miziura AZS AWF KATOWICE 26.09.2003
43. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
44. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
45. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
46. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
47. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
48. Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
49. Kajetan Niedzwiedzki UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.01.2005
50. Miłosz Rekiel O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
51. Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
52. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy