Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.01.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia BESSMAN 35 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
2. Zofia Brzezińska 44 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
3. Marika Chrzanowska 3 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
4. Konstancja CICHOCKA 43 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
5. Michalina Daniewska 15 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
6. Oliwia Dębicka 22 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
7. Martyna Długosz 5 KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
8. Karolina FUDALA 40 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
9. Natalia GOŁĘBIOWSKA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
10. Julia GRACZYK 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
11. Kaja Jabłonowska 21 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
12. Aleksandra Jeglińska 10 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
13. Martyna Jelińska 1 AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
14. Lena JERZ 33 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
15. Alicja KISIELEWSKA 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
16. Sandra Kluszczyńska 34 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
17. Malwina KOŁODZIEJCZYK 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
18. Oliwia Kulpaczyńska 42 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
19. Antonina LACHMAN 17 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
20. Aleksandra LISZKA 46 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
21. Magdalena ŁAWSKA 27 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
22. Hanna Łyczbińska 7 KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
23. Katarzyna Matysiak 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
24. Marta MECH 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
25. Gabriela MIĘTKA 39 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
26. Julia MULAK 47 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
27. Karolina MURAWSKA 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
28. Aleksandra Nowakowska 36 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
29. Amelia OLSZEWSKA 37 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
30. Kinga Pijaczyńska 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
31. Martyna SYNORADZKA 4 AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988
32. Laura SZCZECHOWSKA 29 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
33. Natalia SZEMPLIŃSKA 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
34. Wiktoria SZEWCZYK 41 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
35. Laura SZMIT 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
36. Renata TOMCZAK 6 IKS LESZNO 29.05.1999
37. Maja Urban 38 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
38. Julia Walczyk 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
39. Dominika WASILCZUK 14 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
40. Karolina Wasilczuk 18 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
41. Aleksandra WIECZOREK 8 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
42. Barbara WIERZCHOWSKA 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
43. Julia Włosińska 26 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
44. Dominika WYTYK 48 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
45. Zuzanna WYWIAŁ 28 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
46. Ewa ZACHAREWICZ 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
47. Natalia ZIOBROWSKA 45 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
48. Karolina ŻURAWSKA 9 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Martyna SYNORADZKA AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988 zakwalifikowano
2. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
2. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996 zakwalifikowano
4. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
5. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
6. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 zakwalifikowano
7. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
8. Martyna Jelińska AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992 zakwalifikowano
9. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
10. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
11. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
12. Marika Chrzanowska KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995 zakwalifikowano
13. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
14. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990 zakwalifikowano
15. Natalia GOŁĘBIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994 zakwalifikowano
16. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
17. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
18. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
19. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
20. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
21. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
22. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
23. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
24. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
25. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
26. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
27. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
28. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
29. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
30. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
31. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
32. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
33. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
34. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
35. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
36. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
37. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
38. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
39. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
40. Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001 wyeliminowano
41. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 wyeliminowano
42. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 wyeliminowano
43. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 wyeliminowano
44. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 wyeliminowano
45. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002 wyeliminowano
46. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 wyeliminowano
47. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 wyeliminowano
48. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
2. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
3. Martyna SYNORADZKA AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988
3. Natalia GOŁĘBIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
5. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
6. Martyna Jelińska AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
7. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
8. Marika Chrzanowska KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
9. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
9. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
11. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
12. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
13. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
14. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
15. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
16. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
17. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
18. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
19. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
20. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
21. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
22. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
23. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
24. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
25. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
26. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
27. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
28. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
29. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
30. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
31. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
32. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
33. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
34. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
35. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
36. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
37. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
38. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
39. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
40. Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
41. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
42. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
43. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
44. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
45. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
46. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
47. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
48. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy