Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.02.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 23 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Tomasz BARTOSZEK 70 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. Antoni Bem 28 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
4. Jeremi Berestek 27 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
5. Mateusz Biedrzycki 17 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
6. Marceli Cendrowski 82 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
7. Oliwier CIEPŁY 54 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
8. Idzi DURAJ 42 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
9. Karol Fedorowicz 37 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
10. Jakub Fogt 47 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
11. Jan Jerzy GACZYŃSKI 69 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
12. Arkadiusz Gajda 43 IKS LESZNO 20.08.2003
13. Patryk GAWENDA 38 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
14. Piotr Ginda 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
15. Cezary GINTER 81 IKS LESZNO 22.01.2007
16. Szymon Głowiński 71 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
17. Jakub Gonda 45 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
18. Tomasz Gorczyca 25 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
19. Jakub GORCZYCA 44 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
20. Cyprian GULIŃSKI 66 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
21. Filip HRYNIEWIECKI 62 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
22. Adam JAKUBOWSKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
23. Mateusz JURCZAK 41 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
24. Tomasz Jurczak 58 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
25. Stanisław JURGA 33 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
26. Maksymilian KANCI 32 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
27. Dominik KANIA 49 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
28. Piotr KAŚKÓW 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
29. Kacper Koniczek 64 AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
30. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 73 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
31. Jakub Kotek 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
32. Tymon Kowalski 52 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
33. Maksym KOWALSKI 65 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
34. Melchior Krawczyński 56 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
35. Łukasz Kulpaczyński 77 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
36. Mateusz KWIATKOWSKI 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
37. Karol KWIATKOWSKI 39 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
38. Franciszek Lewandowski 51 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
39. Tymon Lewicki 36 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
40. Krzysztof Łopatniuk 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
41. Adam MAKAŁOWSKI 48 IKS LESZNO 11.03.2005
42. Kamil Matusewicz 21 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
43. Szymon MLICKI 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
44. Miłosz MOŻEJKO 31 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
45. Marcin Napieralski 80 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
46. Jan Nowak 14 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
47. Mikołaj Olszewski 15 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
48. Mikołaj OSSENTOWSKI 18 IKS LESZNO 14.05.2003
49. Szymon PACHOLCZYK 6 IKS LESZNO 17.10.2004
50. Jakub Parulski 72 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
51. Jakub PARZYSZEK 63 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
52. Alan Pawski 11 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
53. Szymon Pichłacz 30 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
54. Dawid PIOSIK 12 IKS LESZNO 16.12.2004
55. Mikołaj Płaszczewski 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
56. Adam PODRALSKI 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
57. Mikołaj Prajzner 46 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
58. Szymon PYSKŁO 24 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
59. Bartosz Pyskło 60 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
60. Marcin RADAJEWSKI 59 IKS LESZNO 18.06.2005
61. Bartosz SACHARCZUK 10 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
62. Carl SALA 67 WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
63. Vincent SALA 83 WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
64. Maciej Skorupa 50 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
65. Kacper SŁOMIŃSKI 61 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
66. Jakub Smuda 16 IKS LESZNO 28.05.2003
67. Piotr Sowa 35 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
68. Maciej Surma 76 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
69. Teodor Surowiak 40 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
70. Jan Szymczyk 74 AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
71. Kamil Tomeczek 20 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
72. Łukasz Tomyślak 53 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
73. Stanisław Wasiak 78 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
74. Gracjan WAŚCIŃSKI 29 IKS LESZNO 19.10.2006
75. Tobiasz WAŚCIŃSKI 34 IKS LESZNO 01.11.2004
76. Michał Wieczorek 79 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
77. Filip WINKHOF 22 IKS LESZNO 25.11.2005
78. Olaf Wiśnik 26 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
79. Igor Woźniak 8 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
80. Jan WYSZYŃSKI 57 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
81. Kacper Zadrożny 75 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
82. Ksawery ZAPÓR 55 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
83. Mateusz ŻOŁNOWSKI 68 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
2. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
3. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
4. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
5. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
6. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
7. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
8. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
9. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
10. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
11. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
12. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
13. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
14. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
15. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
16. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
17. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
18. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
19. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
20. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
21. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
22. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
23. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
24. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
25. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
26. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
27. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
28. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
29. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
30. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
31. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
31. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
33. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
34. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
35. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
36. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
37. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
38. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
39. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
40. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
40. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
42. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
43. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
44. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
45. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
46. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007 zakwalifikowano
47. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
48. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
48. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003 zakwalifikowano
50. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
51. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006 zakwalifikowano
52. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
53. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
54. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
55. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
56. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
57. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
57. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
59. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004 zakwalifikowano
60. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
61. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 zakwalifikowano
62. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
63. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
64. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
65. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
66. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 wyeliminowano
67. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 wyeliminowano
68. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 wyeliminowano
69. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 wyeliminowano
70. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
71. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006 wyeliminowano
72. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 wyeliminowano
73. Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007 wyeliminowano
74. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 wyeliminowano
75. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
76. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 wyeliminowano
77. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003 wyeliminowano
77. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 wyeliminowano
79. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 wyeliminowano
80. Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007 wyeliminowano
81. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
82. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 wyeliminowano
83. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
2. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
3. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
3. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
5. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
6. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
7. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
8. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
9. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
10. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
11. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
12. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
13. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
14. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
15. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
16. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
17. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
18. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
19. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
20. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
21. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
22. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
23. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
24. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
25. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
26. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
27. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
28. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
29. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
30. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
31. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
32. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
33. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
34. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
35. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
36. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
37. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
38. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
39. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
40. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
41. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
42. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
43. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
44. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
44. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
46. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
47. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
48. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
49. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
50. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
50. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
52. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
53. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
54. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
55. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
56. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
57. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
57. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
59. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
60. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
61. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
62. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
63. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
64. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
65. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
66. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
67. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
68. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
69. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
70. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
71. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
72. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
73. Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
74. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
75. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
76. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
77. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
77. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
79. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
80. Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
81. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
82. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
83. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy