Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Poznań 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.02.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
2. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
3. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
4. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
5. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
6. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
7. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
8. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
9. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
10. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
11. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
12. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
13. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
14. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
15. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
16. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
17. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
18. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
19. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
20. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
21. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
22. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
23. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
24. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
25. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
26. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
27. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
28. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
29. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
30. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
31. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
32. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
33. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
34. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
35. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
36. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
37. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
38. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
39. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
40. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
41. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
42. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
43. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
44. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
45. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
46. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
47. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
48. Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
49. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
50. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
51. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
52. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
53. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 zakwalifikowano
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 zakwalifikowano
- Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 zakwalifikowano
- Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 zakwalifikowano
- Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
- Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009 zakwalifikowano
- Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 zakwalifikowano
- Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
- Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 zakwalifikowano
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 zakwalifikowano
- Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 zakwalifikowano
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 zakwalifikowano
- Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009 zakwalifikowano
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009 zakwalifikowano
- Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 zakwalifikowano
- Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 zakwalifikowano
- Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009 zakwalifikowano
- Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
- Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
- Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
- Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
- Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
- Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
- Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
- Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
- Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
- Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 zakwalifikowano
- Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
- TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
- Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
- Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
- Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
- Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
- Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 zakwalifikowano
- Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
- KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
- Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
- Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010 zakwalifikowano
- Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
- Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 zakwalifikowano
- Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
6. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
8. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
16. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
19. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
25. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
27. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
31. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
36. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
38. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
39. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
43. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
48. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
56. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
64. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
68. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
71. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
73. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
77. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
80. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
87. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
90. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
96. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
98. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
100. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
102. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
103. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
105. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
110. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
111. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
114. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
116. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
119. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
122. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
123. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
127. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
129. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
133. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
136. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
138. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
139. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
140. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
150. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
152. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
153. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
154. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
156. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
157. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
158. Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
161. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
162. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
163. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
166. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
167. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy