Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie mężczyzn - Kraków 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.02.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
2. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
3. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
4. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
5. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
6. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
7. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
8. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
9. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
10. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
11. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
12. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
13. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
14. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
15. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
16. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
17. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
- Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
- Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
- Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
- Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
- Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
- Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
- Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
- Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
- SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
- Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
- Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
- Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
- Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
3. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
7. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
29. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
41. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
54. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
57. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
63. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
64. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
70. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
76. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
85. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
94. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
102. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
120. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
124. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
126. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
128. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy