Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet - Kraków 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.02.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
2. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
3. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
4. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
5. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
6. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
7. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
8. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
9. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
10. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
11. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
12. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
13. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
14. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
15. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
- Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
- Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
- Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
- Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
- Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
- Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
- Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
- Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
- Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
- Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
6. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
7. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
18. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
27. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
31. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
35. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
38. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
40. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
45. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
50. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
57. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
61. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
63. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
65. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
67. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy