Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy - roczniki 2008-2009
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
2. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
3. Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
4. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
5. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
6. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
7. Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
8. Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
9. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
10. Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
11. Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
12. Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
13. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
14. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
15. Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
16. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
17. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
18. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
19. Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
20. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
21. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
22. Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008
23. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
24. Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
25. Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
26. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
27. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
28. Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
29. Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
30. Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009
31. Maciej Jabłonecki LUKS "POL" Czersk 07.07.2009
32. Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008
33. Cyprian Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008
34. Łukasz Budziszewski KS ARAMIS 21.03.2008
35. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
36. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
37. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
38. Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
39. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
40. Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
41. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
42. Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 wyeliminowano
- Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008 wyeliminowano
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009 wyeliminowano
- Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009 wyeliminowano
- Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009 wyeliminowano
- Maciej Jabłonecki LUKS "POL" Czersk 07.07.2009 wyeliminowano
- Cyprian Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008 wyeliminowano
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 wyeliminowano
- Łukasz Budziszewski KS ARAMIS 21.03.2008 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 wyeliminowano
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 wyeliminowano
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010 wyeliminowano
- Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 wyeliminowano
- Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009 wyeliminowano
- Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008 wyeliminowano
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 wyeliminowano
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 wyeliminowano
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 wyeliminowano
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009 wyeliminowano
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009 wyeliminowano
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008 wyeliminowano
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano
- Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 wyeliminowano
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 wyeliminowano
- Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008 wyeliminowano
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 wyeliminowano
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 wyeliminowano
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 wyeliminowano
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008
- Łukasz Budziszewski KS ARAMIS 21.03.2008
- Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
- Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
- Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008
- Cyprian Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008
- Maciej Jabłonecki LUKS "POL" Czersk 07.07.2009
- Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009
- Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
- Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
- Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
- Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
- Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy