Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy - roczniki 2008-2009
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
2. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
3. ERYKA DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
4. Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
5. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
6. Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
7. Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
8. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
9. Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
10. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
11. Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
12. Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
13. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
14. Małgorzata Zachorowska MUSZKIETER GLIWICE 27.10.2009
15. JULIA Winiarska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
16. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
17. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
18. Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
19. Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
20. MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
21. Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
22. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
23. Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
24. Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
25. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
26. Martyna Lipińska Riposta - Toruń 28.09.2009
27. Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
28. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
29. Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008
30. Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009
31. Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
32. Lena Dulska LUKS "POL" Czersk 29.10.2008
33. Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
34. Martyna Grządziel KS ARAMIS 06.02.2009
35. Zuzanna Zdun KS ARAMIS 25.11.2009
36. Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
37. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
38. Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
39. Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
40. Lena Konarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
41. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
42. Nadia Rostkowska T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- Lena Dulska LUKS "POL" Czersk 29.10.2008 wyeliminowano
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Martyna Lipińska Riposta - Toruń 28.09.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009 wyeliminowano
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 wyeliminowano
- Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009 wyeliminowano
- Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 wyeliminowano
- Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 wyeliminowano
- Martyna Grządziel KS ARAMIS 06.02.2009 wyeliminowano
- Zuzanna Zdun KS ARAMIS 25.11.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009 wyeliminowano
- MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 wyeliminowano
- Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 wyeliminowano
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Lena Konarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 wyeliminowano
- Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 wyeliminowano
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 wyeliminowano
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
- Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 wyeliminowano
- ERYKA DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 wyeliminowano
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 wyeliminowano
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
- Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009 wyeliminowano
- Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008 wyeliminowano
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Małgorzata Zachorowska MUSZKIETER GLIWICE 27.10.2009 wyeliminowano
- JULIA Winiarska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 wyeliminowano
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 wyeliminowano
- Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 wyeliminowano
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
- Nadia Rostkowska T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Lena Dulska LUKS "POL" Czersk 29.10.2008
- Martyna Grządziel KS ARAMIS 06.02.2009
- Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
- Lena Konarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
- MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
- Zuzanna Zdun KS ARAMIS 25.11.2009
- Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
- Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
- Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009
- Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
- Martyna Lipińska Riposta - Toruń 28.09.2009
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
- Nadia Rostkowska T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
- Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
- Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- JULIA Winiarska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
- Małgorzata Zachorowska MUSZKIETER GLIWICE 27.10.2009
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
- Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
- Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
- Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
- Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
- ERYKA DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy