Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy - roczniki 2012 i młodsi
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.03.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wach Małgorzata UKS ZAWISZA KATOWICE 20.03.2012
2. Kołodziej Lila AZS AWF KRAKÓW 10.08.2013
3. Bednarska Helena SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.11.2012
4. Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012
5. Krysiak Cecylia UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2013
6. Rogacka Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 03.05.2012
7. Ziółek Aurelia UKS ZAWISZA KATOWICE 11.10.2012
8. Rolle Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.02.2012
9. Cymer Lena TORUŃ - RIPOSTA 30.06.2012
10. Gorzycka Matylda TORUŃ - RIPOSTA 01.09.2012
11. Kubik Kornelia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.02.2012
12. Dębska Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.06.2012
13. Różyńska Zofia TORUŃ - RIPOSTA 02.07.2012
14. Pakosz Hanna MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
15. Paciorek Wiktoria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.03.2013
16. Kalemba Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2012
17. Suchanek Oliwia UKS ZAWISZA KATOWICE 18.07.2012
18. Latecka Zoja TORUŃ - RIPOSTA 22.11.2013
19. Otremba Konstancja TORUŃ - RIPOSTA 08.11.2012
20. Szymula Alicja UKS START OPOLE 02.07.2012
21. Kłobusek Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.05.2012
22. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
23. Bandulet Kalina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.06.2012
24. Malecka Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.06.2012
25. BIRKENFELD SONIA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012
26. Lisiecka Maja SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013
27. MILIŃSKA ZUZANNA UKS GRYFEK SZCZECIN 09.07.2012
28. Fedchyshyn Marta BTS BYTOM 13.03.2012

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Wach Małgorzata UKS ZAWISZA KATOWICE 20.03.2012 wyeliminowano
- Kalemba Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2012 wyeliminowano
- MILIŃSKA ZUZANNA UKS GRYFEK SZCZECIN 09.07.2012 wyeliminowano
- Lisiecka Maja SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013 wyeliminowano
- BIRKENFELD SONIA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012 wyeliminowano
- Malecka Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.06.2012 wyeliminowano
- Bandulet Kalina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.06.2012 wyeliminowano
- Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014 wyeliminowano
- Kłobusek Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.05.2012 wyeliminowano
- Szymula Alicja UKS START OPOLE 02.07.2012 wyeliminowano
- Otremba Konstancja TORUŃ - RIPOSTA 08.11.2012 wyeliminowano
- Latecka Zoja TORUŃ - RIPOSTA 22.11.2013 wyeliminowano
- Suchanek Oliwia UKS ZAWISZA KATOWICE 18.07.2012 wyeliminowano
- Paciorek Wiktoria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.03.2013 wyeliminowano
- Kołodziej Lila AZS AWF KRAKÓW 10.08.2013 wyeliminowano
- Pakosz Hanna MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012 wyeliminowano
- Różyńska Zofia TORUŃ - RIPOSTA 02.07.2012 wyeliminowano
- Dębska Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.06.2012 wyeliminowano
- Kubik Kornelia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.02.2012 wyeliminowano
- Gorzycka Matylda TORUŃ - RIPOSTA 01.09.2012 wyeliminowano
- Cymer Lena TORUŃ - RIPOSTA 30.06.2012 wyeliminowano
- Rolle Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.02.2012 wyeliminowano
- Ziółek Aurelia UKS ZAWISZA KATOWICE 11.10.2012 wyeliminowano
- Rogacka Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 03.05.2012 wyeliminowano
- Krysiak Cecylia UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2013 wyeliminowano
- Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012 wyeliminowano
- Bednarska Helena SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.11.2012 wyeliminowano
- Fedchyshyn Marta BTS BYTOM 13.03.2012 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Wach Małgorzata UKS ZAWISZA KATOWICE 20.03.2012
- Kalemba Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2012
- MILIŃSKA ZUZANNA UKS GRYFEK SZCZECIN 09.07.2012
- Lisiecka Maja SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013
- BIRKENFELD SONIA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012
- Malecka Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.06.2012
- Bandulet Kalina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.06.2012
- Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
- Kłobusek Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.05.2012
- Szymula Alicja UKS START OPOLE 02.07.2012
- Otremba Konstancja TORUŃ - RIPOSTA 08.11.2012
- Latecka Zoja TORUŃ - RIPOSTA 22.11.2013
- Suchanek Oliwia UKS ZAWISZA KATOWICE 18.07.2012
- Paciorek Wiktoria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.03.2013
- Kołodziej Lila AZS AWF KRAKÓW 10.08.2013
- Pakosz Hanna MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
- Różyńska Zofia TORUŃ - RIPOSTA 02.07.2012
- Dębska Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.06.2012
- Kubik Kornelia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.02.2012
- Gorzycka Matylda TORUŃ - RIPOSTA 01.09.2012
- Cymer Lena TORUŃ - RIPOSTA 30.06.2012
- Rolle Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.02.2012
- Ziółek Aurelia UKS ZAWISZA KATOWICE 11.10.2012
- Rogacka Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 03.05.2012
- Krysiak Cecylia UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2013
- Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012
- Bednarska Helena SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.11.2012
- Fedchyshyn Marta BTS BYTOM 13.03.2012

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content