Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy - roczniki 2012 i młodsi
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.03.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Sadowy Wojciech KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013
2. Buczek Tymoteusz UKS ZAWISZA KATOWICE 29.10.2012
3. Wojdyło Dawid KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013
4. Pliszczak Franciszek UKS START OPOLE 19.03.2012
5. Kasprzyk Florian UKS START OPOLE 23.04.2014
6. Warecki Grzegorz SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.04.2012
7. Białas Mikołaj UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.04.2012
8. Skorek Franciszek SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.09.2012
9. Awramik Mieszko SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.11.2012
10. Bobrowicz Tymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012
11. Roguski Paweł KSz WARSZAWIANKA 15.08.2012
12. Golec Michał WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.10.2012
13. Żygadło Leon KS ARAMIS 26.02.2013
14. Golicz Maciej TS Sokolnia Chorzów 01.03.2013
15. Pakosz Wiktor MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
16. Skiba Bartosz UKS KOSYNIER GLIWICE 11.02.2013
17. Nos Ksawery UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 19.05.2013
18. Marcinkiewicz Hubert MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.09.2013
19. Olyanovskyy Maksymilian UKS PIAST LEGNICA 10.12.2012
20. Wilusz Dawid UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.11.2012
21. Grochmal Maciej UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 02.01.2014
22. Grochmal Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.07.2012
23. Jachimowski Piotr TS Sokolnia Chorzów 15.01.2013

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Sadowy Wojciech KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013 wyeliminowano
- Żygadło Leon KS ARAMIS 26.02.2013 wyeliminowano
- Grochmal Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.07.2012 wyeliminowano
- Grochmal Maciej UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 02.01.2014 wyeliminowano
- Wilusz Dawid UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.11.2012 wyeliminowano
- Olyanovskyy Maksymilian UKS PIAST LEGNICA 10.12.2012 wyeliminowano
- Marcinkiewicz Hubert MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.09.2013 wyeliminowano
- Nos Ksawery UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 19.05.2013 wyeliminowano
- Skiba Bartosz UKS KOSYNIER GLIWICE 11.02.2013 wyeliminowano
- Pakosz Wiktor MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012 wyeliminowano
- Golicz Maciej TS Sokolnia Chorzów 01.03.2013 wyeliminowano
- Golec Michał WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.10.2012 wyeliminowano
- Buczek Tymoteusz UKS ZAWISZA KATOWICE 29.10.2012 wyeliminowano
- Roguski Paweł KSz WARSZAWIANKA 15.08.2012 wyeliminowano
- Bobrowicz Tymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012 wyeliminowano
- Awramik Mieszko SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.11.2012 wyeliminowano
- Skorek Franciszek SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.09.2012 wyeliminowano
- Białas Mikołaj UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.04.2012 wyeliminowano
- Warecki Grzegorz SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.04.2012 wyeliminowano
- Kasprzyk Florian UKS START OPOLE 23.04.2014 wyeliminowano
- Pliszczak Franciszek UKS START OPOLE 19.03.2012 wyeliminowano
- Wojdyło Dawid KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013 wyeliminowano
- Jachimowski Piotr TS Sokolnia Chorzów 15.01.2013 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Sadowy Wojciech KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013
- Żygadło Leon KS ARAMIS 26.02.2013
- Grochmal Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.07.2012
- Grochmal Maciej UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 02.01.2014
- Wilusz Dawid UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.11.2012
- Olyanovskyy Maksymilian UKS PIAST LEGNICA 10.12.2012
- Marcinkiewicz Hubert MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.09.2013
- Nos Ksawery UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 19.05.2013
- Skiba Bartosz UKS KOSYNIER GLIWICE 11.02.2013
- Pakosz Wiktor MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
- Golicz Maciej TS Sokolnia Chorzów 01.03.2013
- Golec Michał WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.10.2012
- Buczek Tymoteusz UKS ZAWISZA KATOWICE 29.10.2012
- Roguski Paweł KSz WARSZAWIANKA 15.08.2012
- Bobrowicz Tymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.06.2012
- Awramik Mieszko SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.11.2012
- Skorek Franciszek SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.09.2012
- Białas Mikołaj UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.04.2012
- Warecki Grzegorz SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.04.2012
- Kasprzyk Florian UKS START OPOLE 23.04.2014
- Pliszczak Franciszek UKS START OPOLE 19.03.2012
- Wojdyło Dawid KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013
- Jachimowski Piotr TS Sokolnia Chorzów 15.01.2013

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content