Turniej

Nazwa: III Puchar Polski seniorów w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Aksamit 15 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
2. Zuzanna Buselt 16 KKSZ KONIN 06.05.2004
3. Zofia Cewe 24 KS KARABELA 14.05.2004
4. Zuzanna Cieślar 2 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
5. Emilia Habryn 13 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
6. Karolina HOFMAN 12 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
7. Maja Konecka 20 O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
8. Kalina Kordel 11 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
9. Małgorzata Kozaczuk 3 AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988
10. Marta LASKOWSKA 25 UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
11. Zuzanna Lenkiewicz 9 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
12. Agata Marciniak 14 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
13. Gabriela Markowska 26 KS KARABELA 16.08.2006
14. Sylwia Matuszak 1 KKSZ KONIN 16.10.1997
15. Anastazja Nagórska 22 O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
16. Marta Nowak 23 O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
17. Marta Okine 8 KS KARABELA 08.11.2000
18. Paulina Porada 10 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
19. Zuzanna Porada 6 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
20. Antonina Rymaszewska 19 O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
21. Agata Sajnóg 17 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
22. Daria SKONIECZNA 7 UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
23. Leidis VERANES 18 Kuba
24. Angelika Wątor 4 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994
25. Natalia Witkowska 21 O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
26. Małgorzata ZAWODNIAK 5 KKSZ KONIN 16.02.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000 zakwalifikowano
2. Małgorzata Kozaczuk AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988 zakwalifikowano
3. Sylwia Matuszak KKSZ KONIN 16.10.1997 zakwalifikowano
4. Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994 zakwalifikowano
5. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
6. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000 zakwalifikowano
7. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999 zakwalifikowano
8. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
9. Leidis VERANES Kuba zakwalifikowano
10. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
11. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000 zakwalifikowano
12. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
13. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
14. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
15. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
16. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002 zakwalifikowano
17. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano
18. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006 zakwalifikowano
19. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 zakwalifikowano
20. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
21. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
22. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 wyeliminowano
23. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 wyeliminowano
24. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 wyeliminowano
25. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004 wyeliminowano
26. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sylwia Matuszak KKSZ KONIN 16.10.1997
2. Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994
3. Małgorzata Kozaczuk AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988
3. Leidis VERANES Kuba
5. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
6. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
7. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
8. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000
9. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000
10. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
11. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
12. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
13. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
14. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
15. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
16. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
17. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
18. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
19. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
20. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
21. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
22. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
23. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
24. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
25. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004
26. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy