Nazwa: III Puchar Polski seniorów w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.03.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Białecki Cezary | 4 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
2. | Biedacha Wojciech | 30 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 04.10.2005 |
3. | Bończak Miłosz | 12 | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
4. | Broniszewski Marcel | 5 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
5. | DĄBROWSKI Antoni | 15 | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 |
6. | DENKIEWICZ Benedykt | 19 | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
7. | DENKIEWICZ Aleksander | 25 | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
8. | Flaszak Antoni | 26 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 29.05.2007 |
9. | Hryciuk Szymon | 2 | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 |
10. | Józefowski Filip | 16 | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 |
11. | Kaczkowski Krzysztof | 6 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
12. | Kaczmarczyk Adam | 24 | KKSZ KONIN | 17.05.2006 |
13. | Kajor Krzysztof | 10 | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 |
14. | Kubica Kacper | 13 | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 |
15. | Kutek Konstanty | 29 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.08.2004 |
16. | MALCER Kacper | 27 | KKSZ KONIN | 13.01.2006 |
17. | Marker Bartosz | 14 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 |
18. | Nowinowski Kacper | 7 | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
19. | OBNISKI Bartłomiej | 18 | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 |
20. | Pałczyński Adam | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.11.2005 |
21. | Pardela Michał | 17 | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 |
22. | POLAKOWSKI Korneliusz | 11 | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 |
23. | Radoch Filip | 22 | KKSZ KONIN | 23.05.2006 |
24. | Sadowski Mikołaj | 28 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.2006 |
25. | Sobczyk Łukasz | 23 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.12.2006 |
26. | Stasiak Olaf | 1 | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
27. | Szczepanik Piotr | 3 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
28. | Szreder Michał | 9 | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
29. | WILGA Hubert | 20 | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 |
30. | Ziarnowski Rafał | 8 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 | zakwalifikowano |
3. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
4. | Hryciuk Szymon | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 | zakwalifikowano |
5. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 | zakwalifikowano |
6. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 | zakwalifikowano |
7. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
8. | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
9. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
10. | OBNISKI Bartłomiej | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 | zakwalifikowano |
11. | Biedacha Wojciech | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 04.10.2005 | zakwalifikowano |
12. | Kutek Konstanty | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.08.2004 | zakwalifikowano |
13. | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 | zakwalifikowano |
14. | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 | zakwalifikowano |
15. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 | zakwalifikowano |
16. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 | zakwalifikowano |
17. | POLAKOWSKI Korneliusz | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
18. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 | zakwalifikowano |
19. | Pardela Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 | zakwalifikowano |
20. | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 | zakwalifikowano |
21. | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
22. | DENKIEWICZ Aleksander | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
23. | MALCER Kacper | KKSZ KONIN | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
24. | Marker Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 | zakwalifikowano |
25. | DĄBROWSKI Antoni | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 | wyeliminowano |
26. | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 | wyeliminowano |
27. | Flaszak Antoni | O.Ś. AZS POZNAŃ | 29.05.2007 | wyeliminowano |
28. | Pałczyński Adam | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.11.2005 | wyeliminowano |
29. | Sobczyk Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.12.2006 | wyeliminowano |
30. | Sadowski Mikołaj | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.2006 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
2. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
3. | Hryciuk Szymon | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 |
3. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
5. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
6. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
7. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
8. | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 |
9. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
10. | Biedacha Wojciech | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 04.10.2005 |
11. | Kutek Konstanty | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.08.2004 |
12. | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 |
13. | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 |
14. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
15. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
16. | MALCER Kacper | KKSZ KONIN | 13.01.2006 |
17. | OBNISKI Bartłomiej | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 |
18. | POLAKOWSKI Korneliusz | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 |
19. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
20. | Pardela Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 |
21. | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 |
22. | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 |
23. | DENKIEWICZ Aleksander | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
24. | Marker Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 |
25. | DĄBROWSKI Antoni | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 |
26. | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 |
27. | Flaszak Antoni | O.Ś. AZS POZNAŃ | 29.05.2007 |
28. | Pałczyński Adam | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.11.2005 |
29. | Sobczyk Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.12.2006 |
30. | Sadowski Mikołaj | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.2006 |