Turniej

Nazwa: III Puchar Polski seniorów w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Cezary Białecki 4 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
2. Wojciech BIEDACHA 30 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
3. Miłosz Bończak 12 AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
4. Marcel Broniszewski 5 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
5. Antoni DĄBROWSKI 15 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
6. Benedykt DENKIEWICZ 19 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
7. Aleksander DENKIEWICZ 25 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
8. Antoni Flaszak 26 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
9. Szymon Hryciuk 2 AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
10. Filip Józefowski 16 AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
11. Krzysztof Kaczkowski 6 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
12. Adam Kaczmarczyk 24 KKSZ KONIN 17.05.2006
13. Krzysztof Kajor 10 AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
14. Kacper Kubica 13 AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
15. Konstanty Kutek 29 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
16. Kacper MALCER 27 KKSZ KONIN 13.01.2006
17. Bartosz Marker 14 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
18. Kacper NOWINOWSKI 7 KKSZ KONIN 03.02.2003
19. Bartłomiej OBNISKI 18 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
20. Adam Pałczyński 21 O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
21. Michał Pardela 17 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
22. Korneliusz POLAKOWSKI 11 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
23. Filip Radoch 22 KKSZ KONIN 23.05.2006
24. Mikołaj Sadowski 28 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
25. Łukasz Sobczyk 23 O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
26. Olaf Stasiak 1 KKSZ KONIN 18.07.2002
27. Piotr Szczepanik 3 MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
28. Michał Szreder 9 KKSZ KONIN 04.10.2001
29. Hubert WILGA 20 UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001
30. Rafał Ziarnowski 8 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997 zakwalifikowano
2. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000 zakwalifikowano
3. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
4. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
5. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
6. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
7. Rafał Ziarnowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999 zakwalifikowano
8. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
9. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
10. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005 zakwalifikowano
11. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
12. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
13. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
14. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
15. Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001 zakwalifikowano
16. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999 zakwalifikowano
17. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004 zakwalifikowano
18. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
19. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
20. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001 zakwalifikowano
21. Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001 zakwalifikowano
22. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
23. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
24. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
25. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 wyeliminowano
26. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 wyeliminowano
27. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 wyeliminowano
28. Adam Pałczyński O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005 wyeliminowano
29. Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006 wyeliminowano
30. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
2. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
3. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
3. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
5. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
6. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
7. Rafał Ziarnowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
8. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
9. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
10. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
11. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
12. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
13. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
14. Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001
15. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
16. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
17. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
18. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
19. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
20. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
21. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
22. Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001
23. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
24. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
25. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
26. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
27. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
28. Adam Pałczyński O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
29. Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
30. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy