Nazwa: III Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.03.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Adamczyk Patryk | 26 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
2. | ADAMCZYK Mikołaj | 81 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
3. | Antkiewicz Mateusz | 5 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
4. | Baś Marcel | 27 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
5. | BIELEC Maciej | 6 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
6. | BOROŃ Paweł | 50 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
7. | BRZEZOWSKI Jan | 56 | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2005 |
8. | Budek Karol | 17 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
9. | Buśko Robert | 33 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
10. | Chojnecki Mateusz | 82 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.1988 |
11. | Chyrek Kasper | 34 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
12. | Cieślik Jakub | 37 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
13. | Cnotalski Przemysław | 60 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
14. | CZECHOWSKI Grzegorz | 35 | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
15. | Dembowski Michał | 43 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
16. | Domowicz Krzysztof | 88 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
17. | Dziura Stanisław | 16 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
18. | FRAŚ Felix | 31 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
19. | Fryc Szymon | 45 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
20. | GLINKA Jan | 47 | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
21. | Gładyszczak Michał | 55 | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 |
22. | Grabowski Alan | 58 | UKS START OPOLE | 04.06.1991 |
23. | GRIPAS Artiom | 29 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
24. | GUMENIUK Andrii | 65 | Ukraina | |
25. | GUR Baris | 69 | KSz WARSZAWIANKA | 20.10.1995 |
26. | Huwer Kamil | 28 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
27. | Jasielczuk Igor | 87 | KKS KRAKÓW | 08.03.1987 |
28. | Jędrzejczyk Radosław | 25 | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
29. | KAPAŁA Piotr | 76 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
30. | Kardaszewicz Jan | 15 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
31. | KARYUCHENKO Yevgeniy | 67 | Ukraina | |
32. | Khadzhynov Kostyantyn | 18 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
33. | KLUGHARDT Hubert | 30 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
34. | KLYTTA Paweł | 71 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
35. | Kłusek Damian | 46 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
36. | Konieczny Arkadiusz | 51 | UKS START OPOLE | 11.05.1999 |
37. | KOWALCZE Jakub | 39 | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
38. | Krzemiński Antoni | 74 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
39. | KUREK Jakub | 53 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
40. | Lubieniecki Wojciech | 2 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
41. | Lubiewski Kacper Max | 90 | UKS START OPOLE | 07.07.2004 |
42. | Majgier Sebastian | 9 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
43. | Małasiński Maciej | 77 | KKS KRAKÓW | 15.09.1982 |
44. | MARCZAK Wojciech | 52 | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
45. | MAZURKIEWICZ Miłosz | 89 | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 |
46. | Migas Piotr | 32 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
47. | Morek Kacper | 62 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
48. | NOGANOWICZ Karol | 11 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
49. | Nycz Mateusz | 4 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
50. | Olejniczak Kamil | 84 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
51. | OPAŁKA Michał | 12 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
52. | PAKUŁA Jan | 61 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
53. | Parafiniuk Łukasz | 42 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
54. | Partyka Czcibor | 80 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
55. | PRUCHNIK Stanisław | 66 | KSz WARSZAWIANKA | 24.03.2005 |
56. | Puchała Mikołaj | 54 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
57. | Rachwalik Michał | 41 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
58. | RADOSZ Mikołaj | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
59. | Ralko Filip | 38 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
60. | RUSIN Ilia | 85 | Ukraina | |
61. | RUTZ Stanisław | 24 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
62. | Sabatowski Karol | 72 | KKS KRAKÓW | 11.04.1995 |
63. | Samsonowicz Maciej | 59 | PKSZERM WARSZAWA | 18.05.1978 |
64. | Sławek Jeremi | 64 | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
65. | Sobiecki Jan | 22 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
66. | Socha Jan | 13 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
67. | Socha Antoni | 14 | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
68. | Sojka Adam | 68 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
69. | Sojka Dominik | 78 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
70. | STASZULONEK Aleksander | 3 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
71. | Staszulonek Bartosz | 8 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
72. | STROKATOV Vovol | 79 | Ukraina | |
73. | SZURLEJ Maciej | 40 | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
74. | ŚWIDERSKI Jarosław | 63 | KSz WARSZAWIANKA | 16.03.1993 |
75. | Triscornia Anton | 73 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 21.05.1990 |
76. | Urban Piotr | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
77. | Urban Paweł | 21 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
78. | Walczak Szymon | 70 | KKS KRAKÓW | 05.06.1995 |
79. | WALKOWIAK Szymon | 49 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
80. | Wałach Wiktor | 20 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
81. | Wenglarczyk Jan | 19 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
82. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 23 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
83. | WITOSŁAWSKI Tomasz | 83 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.09.1988 |
84. | Zabawa Marek | 57 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
85. | Zawrotniak Radosław | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
86. | Zbierada Bartłomiej | 36 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
87. | Zieliński Franciszek | 86 | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 |
88. | ŻAK Jarosław | 44 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
89. | Żelazny Marcin | 48 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 155
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
3. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
4. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
5. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
5. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
7. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
8. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
9. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
10. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
11. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
12. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
13. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
14. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
15. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
16. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
17. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
18. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
18. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
20. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
21. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
22. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
23. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
24. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
25. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
26. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
27. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
28. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
29. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
30. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 | zakwalifikowano |
31. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
32. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
33. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 | zakwalifikowano |
34. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
34. | KARYUCHENKO Yevgeniy | Ukraina | zakwalifikowano | |
36. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
37. | GUMENIUK Andrii | Ukraina | zakwalifikowano | |
38. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
39. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 | zakwalifikowano |
40. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 | zakwalifikowano |
41. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
42. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
43. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
44. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
45. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 | zakwalifikowano |
46. | Lubiewski Kacper Max | UKS START OPOLE | 07.07.2004 | zakwalifikowano |
47. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
48. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
49. | WITOSŁAWSKI Tomasz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.09.1988 | zakwalifikowano |
50. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 | zakwalifikowano |
51. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
52. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
53. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
54. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
55. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
55. | MAZURKIEWICZ Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 | zakwalifikowano |
57. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
58. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
59. | GUR Baris | KSz WARSZAWIANKA | 20.10.1995 | zakwalifikowano |
60. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
61. | Sabatowski Karol | KKS KRAKÓW | 11.04.1995 | zakwalifikowano |
62. | Samsonowicz Maciej | PKSZERM WARSZAWA | 18.05.1978 | zakwalifikowano |
63. | STROKATOV Vovol | Ukraina | zakwalifikowano | |
64. | RUSIN Ilia | Ukraina | zakwalifikowano | |
65. | ŚWIDERSKI Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 16.03.1993 | wyeliminowano |
65. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | wyeliminowano |
67. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 | wyeliminowano |
68. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | wyeliminowano |
69. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | wyeliminowano |
70. | Gładyszczak Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 | wyeliminowano |
71. | Małasiński Maciej | KKS KRAKÓW | 15.09.1982 | wyeliminowano |
71. | Zieliński Franciszek | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 | wyeliminowano |
73. | PRUCHNIK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 24.03.2005 | wyeliminowano |
73. | Grabowski Alan | UKS START OPOLE | 04.06.1991 | wyeliminowano |
73. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 | wyeliminowano |
76. | Triscornia Anton | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 21.05.1990 | wyeliminowano |
77. | Chojnecki Mateusz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.1988 | wyeliminowano |
78. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 | wyeliminowano |
79. | BRZEZOWSKI Jan | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2005 | wyeliminowano |
80. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | wyeliminowano |
81. | Jasielczuk Igor | KKS KRAKÓW | 08.03.1987 | wyeliminowano |
82. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | wyeliminowano |
83. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | wyeliminowano |
84. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | wyeliminowano |
85. | Walczak Szymon | KKS KRAKÓW | 05.06.1995 | wyeliminowano |
86. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | wyeliminowano |
87. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | wyeliminowano |
88. | Konieczny Arkadiusz | UKS START OPOLE | 11.05.1999 | wyeliminowano |
89. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
2. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
3. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
3. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
5. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
5. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
7. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
8. | GUMENIUK Andrii | Ukraina | |
9. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
10. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
11. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
12. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
13. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
14. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
15. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
16. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
17. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
18. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
19. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
20. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
21. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
22. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
23. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
24. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
25. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
26. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
27. | KARYUCHENKO Yevgeniy | Ukraina | |
28. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
29. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
30. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
31. | WITOSŁAWSKI Tomasz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.09.1988 |
32. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
33. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
34. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
35. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
36. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
37. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
38. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
39. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
40. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
41. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
42. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
43. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
44. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
45. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
46. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
47. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
48. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
49. | Lubiewski Kacper Max | UKS START OPOLE | 07.07.2004 |
50. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
51. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
52. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
53. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
54. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
55. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
56. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
56. | MAZURKIEWICZ Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 |
58. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
59. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
60. | GUR Baris | KSz WARSZAWIANKA | 20.10.1995 |
61. | Sabatowski Karol | KKS KRAKÓW | 11.04.1995 |
62. | Samsonowicz Maciej | PKSZERM WARSZAWA | 18.05.1978 |
63. | STROKATOV Vovol | Ukraina | |
64. | RUSIN Ilia | Ukraina | |
65. | ŚWIDERSKI Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 16.03.1993 |
65. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
67. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
68. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
69. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
70. | Gładyszczak Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 |
71. | Małasiński Maciej | KKS KRAKÓW | 15.09.1982 |
71. | Zieliński Franciszek | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 |
73. | PRUCHNIK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 24.03.2005 |
73. | Grabowski Alan | UKS START OPOLE | 04.06.1991 |
73. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
76. | Triscornia Anton | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 21.05.1990 |
77. | Chojnecki Mateusz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.1988 |
78. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
79. | BRZEZOWSKI Jan | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2005 |
80. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
81. | Jasielczuk Igor | KKS KRAKÓW | 08.03.1987 |
82. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
83. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
84. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
85. | Walczak Szymon | KKS KRAKÓW | 05.06.1995 |
86. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
87. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
88. | Konieczny Arkadiusz | UKS START OPOLE | 11.05.1999 |
89. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |