Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Seniorów w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk Adamczyk 26 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. Mikołaj ADAMCZYK 81 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
3. Mateusz Antkiewicz 5 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
4. Marcel Baś 27 PIAST GLIWICE 22.11.1989
5. Maciej BIELEC 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
6. Paweł BOROŃ 50 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
7. Jan BRZEZOWSKI 56 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
8. Karol Budek 17 KKS KRAKÓW 08.07.1996
9. Robert Buśko 33 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
10. Mateusz Chojnecki 82 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
11. Kasper Chyrek 34 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
12. Jakub Cieślik 37 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
13. Przemysław Cnotalski 60 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
14. Grzegorz CZECHOWSKI 35 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
15. Michał Dembowski 43 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
16. Krzysztof Domowicz 88 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
17. Stanisław Dziura 16 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
18. Felix FRAŚ 31 AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
19. Szymon Fryc 45 AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998
20. Jan GLINKA 47 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
21. Michał Gładyszczak 55 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
22. Alan Grabowski 58 UKS START OPOLE 04.06.1991
23. Artiom GRIPAS 29 STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984
24. Andrii GUMENIUK 65 Ukraina
25. Baris GUR 69 KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
26. Kamil Huwer 28 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
27. Igor Jasielczuk 87 KKS KRAKÓW 08.03.1987
28. Radosław Jędrzejczyk 25 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
29. Piotr KAPAŁA 76 PIAST GLIWICE 06.01.1997
30. Jan Kardaszewicz 15 KS AGH Kraków 23.09.2001
31. Yevgeniy KARYUCHENKO 67 Ukraina
32. Kostyantyn Khadzhynov 18 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
33. Hubert KLUGHARDT 30 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
34. Paweł KLYTTA 71 PIAST GLIWICE 28.01.2005
35. Damian Kłusek 46 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
36. Arkadiusz Konieczny 51 UKS START OPOLE 11.05.1999
37. Jakub KOWALCZE 39 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
38. Antoni Krzemiński 74 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
39. Jakub KUREK 53 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
40. Wojciech LUBIENIECKI 2 KS AGH Kraków 08.12.1999
41. Kacper Max Lubiewski 90 UKS START OPOLE 07.07.2004
42. Sebastian Majgier 9 PIAST GLIWICE 13.03.1995
43. Maciej Małasiński 77 KKS KRAKÓW 15.09.1982
44. Wojciech MARCZAK 52 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
45. Miłosz MAZURKIEWICZ 89 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
46. Piotr Migas 32 PIAST GLIWICE 13.04.2002
47. Kacper Morek 62 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
48. Karol NOGANOWICZ 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
49. Mateusz Nycz 4 PIAST GLIWICE 11.02.1989
50. Kamil Olejniczak 84 PIAST GLIWICE 29.10.2004
51. Michał OPAŁKA 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
52. Jan PAKUŁA 61 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
53. Łukasz Parafiniuk 42 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
54. Czcibor Partyka 80 PIAST GLIWICE 30.05.2005
55. Stanisław PRUCHNIK 66 STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
56. Mikołaj Puchała 54 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
57. Michał Rachwalik 41 UKS START OPOLE 29.09.2000
58. Mikołaj RADOSZ 10 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
59. Filip Ralko 38 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
60. Ilia RUSIN 85 Ukraina
61. Stanisław RUTZ 24 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
62. Karol Sabatowski 72 KKS KRAKÓW 11.04.1995
63. Maciej Samsonowicz 59 PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978
64. Jeremi Sławek 64 UKS START OPOLE 07.08.2006
65. Jan Sobiecki 22 KS AGH Kraków 29.05.1991
66. Jan Socha 13 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
67. Antoni Socha 14 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
68. Adam Sojka 68 RMKS RYBNIK 20.12.2005
69. Dominik Sojka 78 RMKS RYBNIK 02.12.2002
70. Aleksander STASZULONEK 3 PIAST GLIWICE 15.09.1993
71. Bartosz Staszulonek 8 PIAST GLIWICE 01.07.1997
72. Vovol STROKATOV 79 Ukraina
73. Maciej SZURLEJ 40 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
74. Jarosław ŚWIDERSKI 63 KSz WARSZAWIANKA 16.03.1993
75. Anton Triscornia 73 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 21.05.1990
76. Piotr Urban 7 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
77. Paweł Urban 21 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
78. Szymon Walczak 70 KKS KRAKÓW 05.06.1995
79. Szymon WALKOWIAK 49 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
80. Wiktor Wałach 20 RMKS RYBNIK 13.09.2003
81. Jan Wenglarczyk 19 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
82. Mikołaj WESOŁOWSKI 23 PIAST GLIWICE 23.09.2004
83. Tomasz WITOSŁAWSKI 83 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
84. Marek Zabawa 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
85. Radosław Zawrotniak 1 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
86. Bartłomiej Zbierada 36 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
87. Franciszek Zieliński 86 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
88. Jarosław ŻAK 44 KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
89. Marcin Żelazny 48 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
3. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
4. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
5. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
5. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
7. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
8. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
9. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
10. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
11. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
12. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993 zakwalifikowano
13. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
14. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
15. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
16. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
17. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
18. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
18. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
20. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
21. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
22. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
23. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
24. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
25. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
26. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
27. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
28. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
29. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
30. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
31. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
32. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
33. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
34. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
34. Yevgeniy KARYUCHENKO Ukraina zakwalifikowano
36. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
37. Andrii GUMENIUK Ukraina zakwalifikowano
38. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
39. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
40. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985 zakwalifikowano
41. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
42. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
43. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
44. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
45. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
46. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004 zakwalifikowano
47. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
48. Artiom GRIPAS STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984 zakwalifikowano
49. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988 zakwalifikowano
50. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998 zakwalifikowano
51. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
52. Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998 zakwalifikowano
53. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
54. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996 zakwalifikowano
55. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
55. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 zakwalifikowano
57. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
58. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
59. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995 zakwalifikowano
60. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
61. Karol Sabatowski KKS KRAKÓW 11.04.1995 zakwalifikowano
62. Maciej Samsonowicz PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978 zakwalifikowano
63. Vovol STROKATOV Ukraina zakwalifikowano
64. Ilia RUSIN Ukraina zakwalifikowano
65. Jarosław ŚWIDERSKI KSz WARSZAWIANKA 16.03.1993 wyeliminowano
65. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 wyeliminowano
67. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 wyeliminowano
68. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 wyeliminowano
69. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 wyeliminowano
70. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 wyeliminowano
71. Maciej Małasiński KKS KRAKÓW 15.09.1982 wyeliminowano
71. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 wyeliminowano
73. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005 wyeliminowano
73. Alan Grabowski UKS START OPOLE 04.06.1991 wyeliminowano
73. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 wyeliminowano
76. Anton Triscornia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 21.05.1990 wyeliminowano
77. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988 wyeliminowano
78. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 wyeliminowano
79. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 wyeliminowano
80. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 wyeliminowano
81. Igor Jasielczuk KKS KRAKÓW 08.03.1987 wyeliminowano
82. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 wyeliminowano
83. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998 wyeliminowano
84. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 wyeliminowano
85. Szymon Walczak KKS KRAKÓW 05.06.1995 wyeliminowano
86. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 wyeliminowano
87. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 wyeliminowano
88. Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999 wyeliminowano
89. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
2. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
3. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
3. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
5. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
5. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
7. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
8. Andrii GUMENIUK Ukraina
9. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989
10. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
11. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
12. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
13. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
14. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
15. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991
16. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
17. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
18. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989
19. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
20. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
21. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
22. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
23. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
24. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
25. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
26. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
27. Yevgeniy KARYUCHENKO Ukraina
28. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
29. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
30. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
31. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
32. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
33. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
34. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
35. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
36. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
37. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
38. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
39. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
40. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
41. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
42. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
43. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
44. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
45. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
46. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
47. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
48. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
49. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004
50. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
51. Artiom GRIPAS STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984
52. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
53. Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998
54. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
55. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
56. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
56. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
58. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
59. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
60. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
61. Karol Sabatowski KKS KRAKÓW 11.04.1995
62. Maciej Samsonowicz PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978
63. Vovol STROKATOV Ukraina
64. Ilia RUSIN Ukraina
65. Jarosław ŚWIDERSKI KSz WARSZAWIANKA 16.03.1993
65. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
67. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
68. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
69. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
70. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
71. Maciej Małasiński KKS KRAKÓW 15.09.1982
71. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
73. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
73. Alan Grabowski UKS START OPOLE 04.06.1991
73. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
76. Anton Triscornia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 21.05.1990
77. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
78. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
79. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
80. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
81. Igor Jasielczuk KKS KRAKÓW 08.03.1987
82. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
83. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
84. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
85. Szymon Walczak KKS KRAKÓW 05.06.1995
86. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
87. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
88. Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999
89. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy