Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj ADAMCZYK 38 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Oleksa ARTSYSHEVSKYY 87 Ukraina 15.06.2009
3. Wiktor Ataman 65 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
4. Michał Basierak 59 Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
5. Błażej Bednarski 25 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
6. Jan BRZEZOWSKI 37 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
7. Ignacy Chirkowski 45 KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
8. Bartosz Ciapała 73 RMKS RYBNIK 24.07.2008
9. Adam Cynar 78 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
10. Franciszek Drobczyk 57 PIAST GLIWICE 26.09.2007
11. Szymon Drozdowski 39 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
12. Oskar FECHNER 42 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
13. Ireneusz FILEK 7 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
14. Michał Gładyszczak 26 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
15. Miłosz Głogowski 34 PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
16. Franciszek Golach 94 KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
17. Igor Grzelak 20 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
18. Maksym GULA 88 Ukraina 21.08.2008
19. Andrii GUMENIUK 86 Ukraina 22.11.2005
20. SEWERYN GUSTA 21 PIAST GLIWICE 14.03.2007
21. Jakub Haładuda 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
22. Aleksander HAMERSKI 50 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
23. Stanisław Huras 40 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
24. Tymoteusz Huwer 29 RMKS RYBNIK 01.06.2007
25. Marcin JABŁOŃSKI 18 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
26. Mateusz Jankowski 52 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
27. Miłosz JASZCZAK 48 KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005
28. Augustyn Kapias 5 RMKS RYBNIK 14.01.2005
29. Witold Kapinos 83 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
30. Leon KASZKUR 80 MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
31. Jonasz Klek 55 MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
32. Adrian Klubkowski 98 UKS START OPOLE 07.08.2006
33. Hubert KLUGHARDT 2 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
34. Paweł KLYTTA 1 PIAST GLIWICE 28.01.2005
35. Albert Konikowski 70 MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
36. Paweł Korkus 101 MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
37. Szymon Kosiba 102 KKS KRAKÓW 15.07.2005
38. Kostiantyn Kostiukov 27 AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
39. Maciej Kotusiewicz 89 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
40. Filip KROCHMALSKI 4 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
41. Andrzej Kudrawiec 51 AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
42. Błażej Kurowski 24 PIAST GLIWICE 24.03.2007
43. Bartosz Kuźnik 35 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
44. Oliwier KWAPISZ 54 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
45. Dominik Kwaśnik 15 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
46. Tomasz Legierski 61 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
47. Igor Lewandowski 79 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
48. Kyras Lialys 90 PKSZERM WARSZAWA 06.01.2009
49. Emilia MIKITA 81 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005
50. Karol Łuczyński 56 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006
51. Mikołaj Madej 44 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
52. Wojciech MARCZAK 8 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
53. Krystian Mikoda 76 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
54. Mateusz Mróz 93 MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
55. Karol Niedziela 63 KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
56. Grzegorz Nowak 49 AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
57. Mikołaj PARILLE 62 KSz WARSZAWIANKA 12.01.2007
58. Czcibor Partyka 32 PIAST GLIWICE 30.05.2005
59. Antoni Popielski 71 PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008
60. Stanisław PRUCHNIK 31 STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
61. Mikołaj Puchała 22 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
62. Teofil Radwański 95 KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
63. Iliya RUSIN 74 Ukraina 08.02.2005
64. Maksym RUSYN 91 Ukraina 14.05.2005
65. Paweł RYŚ 97 MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
66. Adam Siergiej 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
67. Marcin Siwek 85 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
68. Jan Skalski 14 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
69. Antoni Skałecki 41 KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
70. Michał Skoczylas 68 AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
71. Jeremi Sławek 92 UKS START OPOLE 07.08.2006
72. Adam Sojka 6 RMKS RYBNIK 20.12.2005
73. Franciszek Stanecki 96 KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006
74. Filip STARSKI 46 KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
75. Kacper STARSKI 77 KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
76. Volodymyr STROKATOV 99 Ukraina 14.09.2005
77. Mikael Surma 47 SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
78. Jakub Szóstek 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
79. Maciej SZURLEJ 13 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
80. Igor Szymczyk 66 Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
81. Kacper Szynal 43 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
82. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 84 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
83. Mikołaj Święszek 82 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
84. Mark-Yurii TSYGYL 69 Ukraina 27.04.2008
85. Oles TYMKIV 64 Ukraina 28.03.2008
86. Danylo VOINOV 100 Ukraina 03.06.2006
87. Gabriel WAJS 67 UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007
88. Szymon WALKOWIAK 10 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
89. Hubert Wańczyk 75 KS Milenium 20.03.2008
90. Adam Warecki 53 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
91. Tadeusz Wąsik 19 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
92. Maciej Witkowski 60 UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
93. Kamil Witkowski 72 UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
94. Piotr WŁODARCZYK 28 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
95. Szymon WODNIAK 16 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
96. Szymon Wojciechowski 3 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
97. Bartosz Wróblewski 33 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
98. Jan Zachorowski 36 MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
99. Jan Zalewski 12 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
100. Tymon Zarek 58 UKS START OPOLE 25.04.2007
101. Aleksander Ziajowski 17 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
102. Franciszek Zieliński 11 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
2. Volodymyr STROKATOV Ukraina 14.09.2005 zakwalifikowano
3. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
4. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
5. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
6. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
7. Andrii GUMENIUK Ukraina 22.11.2005 zakwalifikowano
8. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
9. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
10. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
10. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
12. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
13. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 zakwalifikowano
13. Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007 zakwalifikowano
15. Danylo VOINOV Ukraina 03.06.2006 zakwalifikowano
15. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
17. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
18. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
19. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
19. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
21. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
21. Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005 zakwalifikowano
23. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 zakwalifikowano
24. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 zakwalifikowano
25. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
26. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
27. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
28. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
28. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 zakwalifikowano
30. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 zakwalifikowano
31. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
31. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
33. Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007 zakwalifikowano
34. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano
35. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
36. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
37. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
38. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
39. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
40. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007 zakwalifikowano
40. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
42. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
43. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 zakwalifikowano
44. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005 zakwalifikowano
45. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
46. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
47. Franciszek Stanecki KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006 zakwalifikowano
48. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006 zakwalifikowano
49. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
50. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 zakwalifikowano
51. Maksym GULA Ukraina 21.08.2008 zakwalifikowano
52. Iliya RUSIN Ukraina 08.02.2005 zakwalifikowano
53. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
54. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
54. Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006 zakwalifikowano
56. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 zakwalifikowano
57. Mark-Yurii TSYGYL Ukraina 27.04.2008 zakwalifikowano
57. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
59. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
60. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
61. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 zakwalifikowano
62. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 zakwalifikowano
63. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005 zakwalifikowano
64. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
65. Maksym RUSYN Ukraina 14.05.2005 zakwalifikowano
66. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006 zakwalifikowano
67. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 zakwalifikowano
68. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
68. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
70. Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 zakwalifikowano
71. Szymon Kosiba KKS KRAKÓW 15.07.2005 zakwalifikowano
71. Oles TYMKIV Ukraina 28.03.2008 zakwalifikowano
73. Miłosz JASZCZAK KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005 zakwalifikowano
74. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006 zakwalifikowano
75. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 zakwalifikowano
76. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 zakwalifikowano
77. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 zakwalifikowano
78. Oleksa ARTSYSHEVSKYY Ukraina 15.06.2009 zakwalifikowano
79. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 zakwalifikowano
80. Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
81. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 zakwalifikowano
82. Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 zakwalifikowano
83. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 wyeliminowano
84. Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 wyeliminowano
85. Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 wyeliminowano
85. Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008 wyeliminowano
85. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007 wyeliminowano
88. Gabriel WAJS UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007 wyeliminowano
89. Mikołaj PARILLE KSz WARSZAWIANKA 12.01.2007 wyeliminowano
90. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 wyeliminowano
91. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 wyeliminowano
92. Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008 wyeliminowano
93. Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009 wyeliminowano
93. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007 wyeliminowano
95. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 wyeliminowano
95. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 wyeliminowano
97. Kyras Lialys PKSZERM WARSZAWA 06.01.2009 wyeliminowano
98. Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007 wyeliminowano
98. Teofil Radwański KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006 wyeliminowano
100. Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 wyeliminowano
101. Emilia MIKITA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005 wyeliminowano
102. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
2. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
3. Andrii GUMENIUK Ukraina 22.11.2005
3. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
5. Volodymyr STROKATOV Ukraina 14.09.2005
6. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
7. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
8. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
9. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
10. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
11. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
12. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
13. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
14. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
15. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
16. Iliya RUSIN Ukraina 08.02.2005
17. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
18. Danylo VOINOV Ukraina 03.06.2006
19. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
20. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
21. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
22. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
23. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
24. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
25. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
26. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
27. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
28. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
29. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
30. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
31. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
32. Maksym GULA Ukraina 21.08.2008
33. Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
33. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
35. Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
36. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
37. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
37. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
39. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
40. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
41. Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
42. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
43. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
43. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
45. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
46. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
47. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
48. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
49. Franciszek Stanecki KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006
50. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
51. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
52. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
53. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
53. Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006
55. Mark-Yurii TSYGYL Ukraina 27.04.2008
55. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
57. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
58. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
59. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
60. Maksym RUSYN Ukraina 14.05.2005
61. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
62. Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
63. Miłosz JASZCZAK KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005
64. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
65. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
66. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
67. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
68. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
69. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
70. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
71. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
72. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
73. Oles TYMKIV Ukraina 28.03.2008
73. Szymon Kosiba KKS KRAKÓW 15.07.2005
75. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
76. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
77. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
78. Oleksa ARTSYSHEVSKYY Ukraina 15.06.2009
79. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
80. Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
81. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
82. Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
83. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
84. Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
85. Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
85. Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008
85. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
88. Gabriel WAJS UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007
89. Mikołaj PARILLE KSz WARSZAWIANKA 12.01.2007
90. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
91. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
92. Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
93. Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
93. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
95. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
95. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
97. Kyras Lialys PKSZERM WARSZAWA 06.01.2009
98. Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
98. Teofil Radwański KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
100. Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
101. Emilia MIKITA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005
102. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy