Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzieżowców we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
2. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
3. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
4. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
5. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
6. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
7. Zuzanna Polewicz IKS LESZNO 22.03.2000
8. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
9. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
10. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
11. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
12. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
13. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
14. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
15. Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
16. Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
17. Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
18. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 wyeliminowano
- Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000 wyeliminowano
- Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000 wyeliminowano
- Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000 wyeliminowano
- Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001 wyeliminowano
- Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001 wyeliminowano
- Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 wyeliminowano
- Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000 wyeliminowano
- Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 wyeliminowano
- Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 wyeliminowano
- Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 wyeliminowano
- Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 wyeliminowano
- Zuzanna Polewicz IKS LESZNO 22.03.2000 wyeliminowano
- Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 wyeliminowano
- Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 wyeliminowano
- Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 wyeliminowano
- Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 wyeliminowano
- Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
- Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
- Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
- Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
- Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
- Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
- Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
- Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
- Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
- Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
- Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
- Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
- Zuzanna Polewicz IKS LESZNO 22.03.2000
- Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
- Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
- Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
- Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy