Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzieżowców we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
2. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
3. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
4. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
5. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
6. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
7. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
8. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
9. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
10. Mateusz Jasiński KU AZS-UAM POZNAŃ. 26.03.1999
11. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
12. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
13. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
14. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
15. Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999
16. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
17. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
18. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
19. Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001
20. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
21. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
22. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
23. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
24. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 wyeliminowano
- Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 wyeliminowano
- Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 wyeliminowano
- Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 wyeliminowano
- Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999 wyeliminowano
- Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 wyeliminowano
- Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001 wyeliminowano
- Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999 wyeliminowano
- Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 wyeliminowano
- Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000 wyeliminowano
- Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999 wyeliminowano
- Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000 wyeliminowano
- Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 wyeliminowano
- Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000 wyeliminowano
- Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 wyeliminowano
- Mateusz Jasiński KU AZS-UAM POZNAŃ. 26.03.1999 wyeliminowano
- Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 wyeliminowano
- Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 wyeliminowano
- Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 wyeliminowano
- Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 wyeliminowano
- Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 wyeliminowano
- Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 wyeliminowano
- Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999 wyeliminowano
- Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
- Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
- Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
- Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
- Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
- Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
- Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001
- Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
- Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
- Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
- Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999
- Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
- Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
- Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
- Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
- Mateusz Jasiński KU AZS-UAM POZNAŃ. 26.03.1999
- Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
- Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
- Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
- Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
- Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
- Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
- Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy