Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999
2. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
3. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
4. Urszula Kurzyna UKS 13 BIAŁYSTOK 29.12.2000
5. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
6. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000
7. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000
8. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
9. Gabriela Mieczkowska UKS 13 BIAŁYSTOK 30.11.2000
10. Blanka Seredyńska UKS 13 BIAŁYSTOK 03.04.2000
11. Weronika Borkowska KS KARABELA 09.10.2001
12. Grażyna Płoska KS KARABELA 06.08.2000
13. Barbara Szulc O.Ś. AZS POZNAŃ 02.05.2001
14. Wiktoria Szymczyk KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 07.02.2000
15. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
16. Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999
17. Alicja Papuzińska KKSZ KONIN 01.08.2001
18. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999 wyeliminowano
- Weronika Borkowska KS KARABELA 09.10.2001 wyeliminowano
- Alicja Papuzińska KKSZ KONIN 01.08.2001 wyeliminowano
- Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999 wyeliminowano
- Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001 wyeliminowano
- Wiktoria Szymczyk KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 07.02.2000 wyeliminowano
- Barbara Szulc O.Ś. AZS POZNAŃ 02.05.2001 wyeliminowano
- Grażyna Płoska KS KARABELA 06.08.2000 wyeliminowano
- Blanka Seredyńska UKS 13 BIAŁYSTOK 03.04.2000 wyeliminowano
- Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999 wyeliminowano
- Gabriela Mieczkowska UKS 13 BIAŁYSTOK 30.11.2000 wyeliminowano
- Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 wyeliminowano
- Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000 wyeliminowano
- Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000 wyeliminowano
- Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000 wyeliminowano
- Urszula Kurzyna UKS 13 BIAŁYSTOK 29.12.2000 wyeliminowano
- Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 wyeliminowano
- Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Weronika Borkowska KS KARABELA 09.10.2001
- Blanka Seredyńska UKS 13 BIAŁYSTOK 03.04.2000
- Alicja Papuzińska KKSZ KONIN 01.08.2001
- Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999
- Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
- Wiktoria Szymczyk KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 07.02.2000
- Barbara Szulc O.Ś. AZS POZNAŃ 02.05.2001
- Grażyna Płoska KS KARABELA 06.08.2000
- Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
- Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
- Gabriela Mieczkowska UKS 13 BIAŁYSTOK 30.11.2000
- Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
- Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000
- Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000
- Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
- Urszula Kurzyna UKS 13 BIAŁYSTOK 29.12.2000
- Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy