Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
2. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
3. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
4. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000
5. Bartosz Mikołajczyk KKSZ KONIN 18.01.1999
6. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
7. Rafał Ziarnowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
8. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
9. Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001
10. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
11. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
12. Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001
13. Aron Puczyłowski AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001
14. Krystian Borkiewicz KKSZ KONIN 01.07.1999
15. Maurycy Dziublewski KKSZ KONIN 22.07.1999
16. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
17. Tytus Grzegorek MUKS VICTOR WARSZAWA 23.02.2000
18. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
19. Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
20. Adrian Kaczmarczyk KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 16.04.1999
21. Paweł Paprocki KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.07.2001
22. Piotr Sosulski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 wyeliminowano
- Aron Puczyłowski AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001 wyeliminowano
- Paweł Paprocki KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.07.2001 wyeliminowano
- Adrian Kaczmarczyk KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 16.04.1999 wyeliminowano
- Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001 wyeliminowano
- Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999 wyeliminowano
- Tytus Grzegorek MUKS VICTOR WARSZAWA 23.02.2000 wyeliminowano
- Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000 wyeliminowano
- Maurycy Dziublewski KKSZ KONIN 22.07.1999 wyeliminowano
- Krystian Borkiewicz KKSZ KONIN 01.07.1999 wyeliminowano
- Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001 wyeliminowano
- Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 wyeliminowano
- Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001 wyeliminowano
- Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999 wyeliminowano
- Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001 wyeliminowano
- Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000 wyeliminowano
- Rafał Ziarnowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999 wyeliminowano
- Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 wyeliminowano
- Bartosz Mikołajczyk KKSZ KONIN 18.01.1999 wyeliminowano
- Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000 wyeliminowano
- Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999 wyeliminowano
- Piotr Sosulski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Aron Puczyłowski AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001
- Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001
- Paweł Paprocki KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.07.2001
- Adrian Kaczmarczyk KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 16.04.1999
- Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
- Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
- Tytus Grzegorek MUKS VICTOR WARSZAWA 23.02.2000
- Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
- Maurycy Dziublewski KKSZ KONIN 22.07.1999
- Krystian Borkiewicz KKSZ KONIN 01.07.1999
- Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
- Piotr Sosulski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
- Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
- Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
- Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001
- Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
- Rafał Ziarnowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
- Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
- Bartosz Mikołajczyk KKSZ KONIN 18.01.1999
- Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000
- Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy