Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | |
2. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | |
3. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | |
4. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | |
5. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 | |
6. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | |
7. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | |
8. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 | |
9. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 | |
10. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 | |
11. | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 | |
12. | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 | |
13. | Puczyłowski Aron | AZS AWF WARSZAWA | 25.01.2001 | |
14. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 | |
15. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 | |
16. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | |
17. | Grzegorek Tytus | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.02.2000 | |
18. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 | |
19. | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 | |
20. | Kaczmarczyk Adrian | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 16.04.1999 | |
21. | Paprocki Paweł | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 19.07.2001 | |
22. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | wyeliminowano |
- | Puczyłowski Aron | AZS AWF WARSZAWA | 25.01.2001 | wyeliminowano |
- | Paprocki Paweł | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 19.07.2001 | wyeliminowano |
- | Kaczmarczyk Adrian | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 16.04.1999 | wyeliminowano |
- | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 | wyeliminowano |
- | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 | wyeliminowano |
- | Grzegorek Tytus | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.02.2000 | wyeliminowano |
- | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | wyeliminowano |
- | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 | wyeliminowano |
- | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 | wyeliminowano |
- | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 | wyeliminowano |
- | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | wyeliminowano |
- | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 | wyeliminowano |
- | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 | wyeliminowano |
- | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 | wyeliminowano |
- | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 | wyeliminowano |
- | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | wyeliminowano |
- | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | wyeliminowano |
- | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 | wyeliminowano |
- | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | wyeliminowano |
- | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | wyeliminowano |
- | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
- | Puczyłowski Aron | AZS AWF WARSZAWA | 25.01.2001 |
- | Paprocki Paweł | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 19.07.2001 |
- | Kaczmarczyk Adrian | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 16.04.1999 |
- | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 |
- | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
- | Grzegorek Tytus | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.02.2000 |
- | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
- | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
- | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
- | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 |
- | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
- | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 |
- | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
- | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
- | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
- | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
- | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
- | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
- | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
- | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
- | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |