Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka - szpada dziewcząt (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
2. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
3. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
4. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
5. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
6. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
7. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
8. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
9. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
10. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
11. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
12. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
13. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
14. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
15. Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
16. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
17. Anna Martyńska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
18. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
19. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
20. Nina Iwaszko KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
21. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
22. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
23. Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007
24. Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
25. Marta Pacella KS SZPADA ŁÓDŹ 12.11.2008
26. Maria Milczarska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2007
27. Hanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 06.10.2006
28. Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008
29. Iga Zinkiewicz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.01.2008
30. Liubov Kobrina AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 12.12.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- Anna Martyńska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006 wyeliminowano
- Iga Zinkiewicz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.01.2008 wyeliminowano
- Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008 wyeliminowano
- Hanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 06.10.2006 wyeliminowano
- Maria Milczarska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2007 wyeliminowano
- Marta Pacella KS SZPADA ŁÓDŹ 12.11.2008 wyeliminowano
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
- Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 wyeliminowano
- Nina Iwaszko KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006 wyeliminowano
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007 wyeliminowano
- Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 wyeliminowano
- Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 wyeliminowano
- Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007 wyeliminowano
- Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
- Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006 wyeliminowano
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 wyeliminowano
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 wyeliminowano
- Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 wyeliminowano
- Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 wyeliminowano
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 wyeliminowano
- Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 wyeliminowano
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
- Liubov Kobrina AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 12.12.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Anna Martyńska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
- Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
- Iga Zinkiewicz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.01.2008
- Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008
- Hanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 06.10.2006
- Maria Milczarska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2007
- Marta Pacella KS SZPADA ŁÓDŹ 12.11.2008
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
- Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
- Nina Iwaszko KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
- Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
- Liubov Kobrina AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 12.12.2008
- Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
- Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
- Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
- Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
- Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
- Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy