Nazwa: Warszawska Syrenka - szpada chłopców (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | |
2. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | |
3. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | |
4. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | |
5. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | |
6. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | |
7. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | |
8. | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 | |
9. | Popielski Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 | |
10. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 | |
11. | Ataman Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2006 | |
12. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | |
13. | Kołacz Tymoteusz | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 | |
14. | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 | |
15. | KUCHARSKI MACIEJ | IKS WARSZAWA | 29.10.2007 | |
16. | STARSKI Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 | |
17. | STARSKI Filip | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 | |
18. | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 | |
19. | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 | |
20. | SZUBSTARSKI Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 | |
21. | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 | |
22. | Lastovka Lukas | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 | |
23. | PARILLE Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 12.01.2007 | |
24. | Stanecki Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2006 | |
25. | Radwański Teofil | KSz WARSZAWIANKA | 28.09.2006 | |
26. | Rosikiewicz Filip | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 31.01.2007 | |
27. | Lubryka Stanisław | KS OLIMP LUBIN | 31.05.2008 | |
28. | CHODKOWSKI IGOR | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 | |
29. | Cooper Matteo | KSz WARSZAWIANKA | 12.07.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | wyeliminowano |
- | STARSKI Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 | wyeliminowano |
- | CHODKOWSKI IGOR | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 | wyeliminowano |
- | Lubryka Stanisław | KS OLIMP LUBIN | 31.05.2008 | wyeliminowano |
- | Rosikiewicz Filip | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 31.01.2007 | wyeliminowano |
- | Radwański Teofil | KSz WARSZAWIANKA | 28.09.2006 | wyeliminowano |
- | Stanecki Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2006 | wyeliminowano |
- | PARILLE Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 12.01.2007 | wyeliminowano |
- | Lastovka Lukas | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 | wyeliminowano |
- | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 | wyeliminowano |
- | SZUBSTARSKI Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 | wyeliminowano |
- | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 | wyeliminowano |
- | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 | wyeliminowano |
- | STARSKI Filip | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 | wyeliminowano |
- | KUCHARSKI MACIEJ | IKS WARSZAWA | 29.10.2007 | wyeliminowano |
- | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | wyeliminowano |
- | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 | wyeliminowano |
- | Kołacz Tymoteusz | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 | wyeliminowano |
- | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | wyeliminowano |
- | Ataman Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2006 | wyeliminowano |
- | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 | wyeliminowano |
- | Popielski Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 | wyeliminowano |
- | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 | wyeliminowano |
- | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | wyeliminowano |
- | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | wyeliminowano |
- | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | wyeliminowano |
- | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | wyeliminowano |
- | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | wyeliminowano |
- | Cooper Matteo | KSz WARSZAWIANKA | 12.07.2007 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
- | STARSKI Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 |
- | CHODKOWSKI IGOR | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 |
- | Lubryka Stanisław | KS OLIMP LUBIN | 31.05.2008 |
- | Rosikiewicz Filip | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 31.01.2007 |
- | Radwański Teofil | KSz WARSZAWIANKA | 28.09.2006 |
- | Stanecki Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2006 |
- | PARILLE Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 12.01.2007 |
- | Lastovka Lukas | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 |
- | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 |
- | SZUBSTARSKI Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 |
- | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 |
- | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 |
- | STARSKI Filip | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 |
- | KUCHARSKI MACIEJ | IKS WARSZAWA | 29.10.2007 |
- | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
- | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 |
- | Kołacz Tymoteusz | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 |
- | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
- | Ataman Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2006 |
- | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
- | Popielski Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 |
- | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 |
- | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
- | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
- | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
- | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
- | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
- | Cooper Matteo | KSz WARSZAWIANKA | 12.07.2007 |