Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka - szpada chłopców (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
2. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
3. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
4. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
5. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
6. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
7. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
8. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
9. Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008
10. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
11. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
12. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
13. Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
14. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
15. MACIEJ KUCHARSKI IKS WARSZAWA 29.10.2007
16. Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
17. Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
18. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
19. Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
20. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
21. Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
22. Lukas Lastovka KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
23. Mikołaj PARILLE KSz WARSZAWIANKA 12.01.2007
24. Franciszek Stanecki KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006
25. Teofil Radwański KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
26. Filip Rosikiewicz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.01.2007
27. Stanisław Lubryka KS OLIMP LUBIN 31.05.2008
28. IGOR CHODKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.06.2008
29. Matteo Cooper KSz WARSZAWIANKA 12.07.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006 wyeliminowano
- Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 wyeliminowano
- IGOR CHODKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.06.2008 wyeliminowano
- Stanisław Lubryka KS OLIMP LUBIN 31.05.2008 wyeliminowano
- Filip Rosikiewicz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.01.2007 wyeliminowano
- Teofil Radwański KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006 wyeliminowano
- Franciszek Stanecki KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006 wyeliminowano
- Mikołaj PARILLE KSz WARSZAWIANKA 12.01.2007 wyeliminowano
- Lukas Lastovka KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007 wyeliminowano
- Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008 wyeliminowano
- Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 wyeliminowano
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 wyeliminowano
- MACIEJ KUCHARSKI IKS WARSZAWA 29.10.2007 wyeliminowano
- Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano
- Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007 wyeliminowano
- Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006 wyeliminowano
- Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 wyeliminowano
- Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008 wyeliminowano
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 wyeliminowano
- Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 wyeliminowano
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 wyeliminowano
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 wyeliminowano
- Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 wyeliminowano
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
- Matteo Cooper KSz WARSZAWIANKA 12.07.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
- MACIEJ KUCHARSKI IKS WARSZAWA 29.10.2007
- IGOR CHODKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.06.2008
- Stanisław Lubryka KS OLIMP LUBIN 31.05.2008
- Filip Rosikiewicz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.01.2007
- Teofil Radwański KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
- Franciszek Stanecki KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006
- Mikołaj PARILLE KSz WARSZAWIANKA 12.01.2007
- Lukas Lastovka KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
- Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
- Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
- Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
- Matteo Cooper KSz WARSZAWIANKA 12.07.2007
- Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
- Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
- Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
- Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
- Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
- Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy