Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka - szpada dziewcząt (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
2. Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
3. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
4. JULIA Winiarska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
5. Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
6. Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
7. Agata HEBDOWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
8. Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
9. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
10. Paulina Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
11. Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
12. Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
13. Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010
14. Zuzanna Sołtyk PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
15. Emma Wieczorek STSZERM LEGIA WARSZAWA 25.11.2009
16. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
17. Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
18. Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
19. Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
20. Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
21. Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
22. Wiktoria Kwaśniewska STSZERM LEGIA WARSZAWA 31.12.2009
23. Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010
24. Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009
25. Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010
26. Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010
27. Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
28. Matylda Anna Laurans MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010
29. ALEKSANDRA GRACZYK Fencing Team Opole 11.09.2010
30. Natalia Kubieniec UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010
31. Sofie Fechner UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
32. Aleksandra Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 19.11.2009
33. Zuzanna Wiercioch AZS AWF WARSZAWA 27.09.2009
34. Alexandra Majewska AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 06.08.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
- Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Wiercioch AZS AWF WARSZAWA 27.09.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 19.11.2009 wyeliminowano
- Sofie Fechner UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009 wyeliminowano
- Natalia Kubieniec UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010 wyeliminowano
- ALEKSANDRA GRACZYK Fencing Team Opole 11.09.2010 wyeliminowano
- Matylda Anna Laurans MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010 wyeliminowano
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009 wyeliminowano
- Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010 wyeliminowano
- Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009 wyeliminowano
- Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010 wyeliminowano
- Wiktoria Kwaśniewska STSZERM LEGIA WARSZAWA 31.12.2009 wyeliminowano
- Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 wyeliminowano
- Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009 wyeliminowano
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 wyeliminowano
- Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 wyeliminowano
- Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 wyeliminowano
- JULIA Winiarska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 wyeliminowano
- Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 wyeliminowano
- Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- Agata HEBDOWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 wyeliminowano
- Paulina Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 wyeliminowano
- Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Sołtyk PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 wyeliminowano
- Emma Wieczorek STSZERM LEGIA WARSZAWA 25.11.2009 wyeliminowano
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 wyeliminowano
- Alexandra Majewska AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 06.08.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Ewa Kwiatkowska KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
- Zuzanna Wiercioch AZS AWF WARSZAWA 27.09.2009
- Aleksandra Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 19.11.2009
- Sofie Fechner UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
- Natalia Kubieniec UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010
- ALEKSANDRA GRACZYK Fencing Team Opole 11.09.2010
- Matylda Anna Laurans MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
- Zofia Dwojak UKS START OPOLE 05.03.2010
- Emilia Kępa UKS KOSYNIER GLIWICE 22.04.2010
- Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009
- Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010
- Wiktoria Kwaśniewska STSZERM LEGIA WARSZAWA 31.12.2009
- Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
- Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
- Alexandra Majewska AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 06.08.2010
- Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
- Emma Wieczorek STSZERM LEGIA WARSZAWA 25.11.2009
- Zuzanna Sołtyk PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
- Amelia Kowalik PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
- Paulina Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
- Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
- Agata HEBDOWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
- Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
- JULIA Winiarska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
- Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy