Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka - szpada chłopców (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
2. Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
3. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
4. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
5. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
6. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
7. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
8. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
9. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
10. Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
11. Franciszek Socha PKSZERM WARSZAWA 27.08.2010
12. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
13. Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009
14. Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
15. Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
16. Ignacy Celej KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
17. Leon Grzegorczyk KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010
18. Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
19. Marcin Klimaszewski KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010
20. Franciszek Muster KSz WARSZAWIANKA 17.03.2009
21. Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010
22. Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
23. Aleksander Dąbrowa KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
24. Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
25. Stanisław Lewicki KSz WARSZAWIANKA 18.12.2009
26. Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
27. Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
28. Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
29. Mikołaj Okniński KS OLIMP LUBIN 31.08.2010
30. Andrzej Cziao AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 15.12.2010
31. Józef Cieślik PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010
32. Yulian Sauzedde AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 13.02.2010
33. Tomasz Pogorzelski KSz WARSZAWIANKA 14.09.2010
34. Ksawery Adach AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 25.05.2009
35. Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
36. Antoni Wasiak AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 27.05.2009
37. Kyras Lialys PKSZERM WARSZAWA 06.01.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009 wyeliminowano
- Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010 wyeliminowano
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009 wyeliminowano
- Aleksander Dąbrowa KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010 wyeliminowano
- Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009 wyeliminowano
- Stanisław Lewicki KSz WARSZAWIANKA 18.12.2009 wyeliminowano
- Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Okniński KS OLIMP LUBIN 31.08.2010 wyeliminowano
- Franciszek Muster KSz WARSZAWIANKA 17.03.2009 wyeliminowano
- Andrzej Cziao AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 15.12.2010 wyeliminowano
- Józef Cieślik PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010 wyeliminowano
- Yulian Sauzedde AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 13.02.2010 wyeliminowano
- Tomasz Pogorzelski KSz WARSZAWIANKA 14.09.2010 wyeliminowano
- Ksawery Adach AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 25.05.2009 wyeliminowano
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010 wyeliminowano
- Antoni Wasiak AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 27.05.2009 wyeliminowano
- Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010 wyeliminowano
- Marcin Klimaszewski KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010 wyeliminowano
- Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010 wyeliminowano
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 wyeliminowano
- Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 wyeliminowano
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 wyeliminowano
- Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010 wyeliminowano
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 wyeliminowano
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 wyeliminowano
- Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010 wyeliminowano
- Franciszek Socha PKSZERM WARSZAWA 27.08.2010 wyeliminowano
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 wyeliminowano
- Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009 wyeliminowano
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 wyeliminowano
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009 wyeliminowano
- Ignacy Celej KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010 wyeliminowano
- Leon Grzegorczyk KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010 wyeliminowano
- Kyras Lialys PKSZERM WARSZAWA 06.01.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
- Andrzej Cziao AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 15.12.2010
- Antoni Wasiak AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 27.05.2009
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
- Ksawery Adach AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 25.05.2009
- Tomasz Pogorzelski KSz WARSZAWIANKA 14.09.2010
- Yulian Sauzedde AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 13.02.2010
- Józef Cieślik PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010
- Franciszek Muster KSz WARSZAWIANKA 17.03.2009
- Marcin Klimaszewski KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010
- Mikołaj Okniński KS OLIMP LUBIN 31.08.2010
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
- Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
- Stanisław Lewicki KSz WARSZAWIANKA 18.12.2009
- Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
- Aleksander Dąbrowa KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
- Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010
- Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
- Kyras Lialys PKSZERM WARSZAWA 06.01.2009
- Franciszek Socha PKSZERM WARSZAWA 27.08.2010
- Leon Grzegorczyk KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010
- Ignacy Celej KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
- Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
- Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
- Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
- Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy