Turniej

Nazwa: I Puchar Żubrów - szpada kobiet (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.04.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
3. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
4. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
5. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
6. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
7. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
8. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
9. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
10. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
11. Zielińska Hanna KS Milenium 16.09.2011
12. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
13. JASIELCZUK Helena KKS KRAKÓW 08.10.2011
14. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011
15. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
16. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
17. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
18. Petit Emma UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
19. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010
20. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
21. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
22. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
23. Próba Paulina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011
24. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
25. Kęsek Aleksandra ZERWIKAPTUR KRAKÓW 24.02.2011
26. Wytrwał Anna ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.07.2011

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 wyeliminowano
- Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011 wyeliminowano
- Kęsek Aleksandra ZERWIKAPTUR KRAKÓW 24.02.2011 wyeliminowano
- Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 wyeliminowano
- Próba Paulina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011 wyeliminowano
- Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 wyeliminowano
- Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 wyeliminowano
- MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 wyeliminowano
- Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010 wyeliminowano
- Petit Emma UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011 wyeliminowano
- Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 wyeliminowano
- Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011 wyeliminowano
- Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011 wyeliminowano
- Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 wyeliminowano
- JASIELCZUK Helena KKS KRAKÓW 08.10.2011 wyeliminowano
- Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011 wyeliminowano
- Zielińska Hanna KS Milenium 16.09.2011 wyeliminowano
- Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 wyeliminowano
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 wyeliminowano
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- Wytrwał Anna ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.07.2011 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
- Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
- Kęsek Aleksandra ZERWIKAPTUR KRAKÓW 24.02.2011
- Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
- Próba Paulina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011
- Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
- Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
- MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
- Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010
- Petit Emma UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
- Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
- Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
- Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011
- Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
- JASIELCZUK Helena KKS KRAKÓW 08.10.2011
- Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
- Zielińska Hanna KS Milenium 16.09.2011
- Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
- Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- Wytrwał Anna ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.07.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content