Turniej

Nazwa: I Puchar Żubrów - szpada kobiet (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
2. ERYKA DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
3. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
4. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
5. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
6. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
7. Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
8. Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
9. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
10. Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
11. Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
12. Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
13. Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
14. Hanna Dzięgielewska KKS KRAKÓW 20.02.2009
15. Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
16. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
17. Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
18. Karolina Cichoń ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.08.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 wyeliminowano
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008 wyeliminowano
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009 wyeliminowano
- Hanna Dzięgielewska KKS KRAKÓW 20.02.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 wyeliminowano
- Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009 wyeliminowano
- Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- ERYKA DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 wyeliminowano
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009 wyeliminowano
- Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009 wyeliminowano
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Karolina Cichoń ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.08.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
- Hanna Dzięgielewska KKS KRAKÓW 20.02.2009
- Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
- Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
- ERYKA DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
- Karolina Cichoń ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.08.2008
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
- Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy