Nazwa: I Puchar Żubrów - szpada mężczyzn (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.04.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 | |
2. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | |
3. | Popielski Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 | |
4. | Kłaput Antoni | AZS AWF KRAKÓW | 04.11.2009 | |
5. | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 | |
6. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | |
7. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | |
8. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | |
9. | Golach Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 | |
10. | Bisaga Kacper | KS Milenium | 18.06.2009 | |
11. | Nawrat Łukasz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.09.2009 | |
12. | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 | |
13. | Kostiukov Kostiantyn | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 | |
14. | Omachel Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.08.2008 | |
15. | Wańczyk Hubert | KS Milenium | 20.03.2008 | |
16. | STROJEK KAROL | KKS KRAKÓW | 30.10.2008 | |
17. | Starba Karol | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 26.09.2009 | |
18. | Zdybał Tymon | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 | |
19. | Szymczyk Igor | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 | |
20. | Szczerbic Henryk | KS Milenium | 30.11.2009 | |
21. | Biela Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.04.2009 | |
22. | Stolarski Paweł | KKS KRAKÓW | 13.09.2008 | |
23. | Kubit Patryk | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.04.2008 | |
24. | Osuch Maciej | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 | |
25. | Salamon Adam | AZS AWF KRAKÓW | 06.12.2008 | |
26. | Żuwała Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2009 | |
27. | LATAŁA MIŁOSZ | KKS KRAKÓW | 21.01.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 | wyeliminowano |
- | Wańczyk Hubert | KS Milenium | 20.03.2008 | wyeliminowano |
- | Żuwała Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2009 | wyeliminowano |
- | Salamon Adam | AZS AWF KRAKÓW | 06.12.2008 | wyeliminowano |
- | Osuch Maciej | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 | wyeliminowano |
- | Kubit Patryk | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.04.2008 | wyeliminowano |
- | Stolarski Paweł | KKS KRAKÓW | 13.09.2008 | wyeliminowano |
- | Biela Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.04.2009 | wyeliminowano |
- | Szczerbic Henryk | KS Milenium | 30.11.2009 | wyeliminowano |
- | Szymczyk Igor | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 | wyeliminowano |
- | Zdybał Tymon | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 | wyeliminowano |
- | Starba Karol | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 26.09.2009 | wyeliminowano |
- | STROJEK KAROL | KKS KRAKÓW | 30.10.2008 | wyeliminowano |
- | Omachel Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.08.2008 | wyeliminowano |
- | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | wyeliminowano |
- | Kostiukov Kostiantyn | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 | wyeliminowano |
- | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 | wyeliminowano |
- | Nawrat Łukasz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.09.2009 | wyeliminowano |
- | Bisaga Kacper | KS Milenium | 18.06.2009 | wyeliminowano |
- | Golach Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 | wyeliminowano |
- | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | wyeliminowano |
- | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | wyeliminowano |
- | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | wyeliminowano |
- | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 | wyeliminowano |
- | Kłaput Antoni | AZS AWF KRAKÓW | 04.11.2009 | wyeliminowano |
- | Popielski Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 | wyeliminowano |
- | LATAŁA MIŁOSZ | KKS KRAKÓW | 21.01.2008 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 |
- | Wańczyk Hubert | KS Milenium | 20.03.2008 |
- | Żuwała Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2009 |
- | Salamon Adam | AZS AWF KRAKÓW | 06.12.2008 |
- | Osuch Maciej | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 |
- | Kubit Patryk | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.04.2008 |
- | Stolarski Paweł | KKS KRAKÓW | 13.09.2008 |
- | Biela Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.04.2009 |
- | Szczerbic Henryk | KS Milenium | 30.11.2009 |
- | Szymczyk Igor | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 |
- | Zdybał Tymon | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 |
- | Starba Karol | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 26.09.2009 |
- | STROJEK KAROL | KKS KRAKÓW | 30.10.2008 |
- | Omachel Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.08.2008 |
- | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
- | Kostiukov Kostiantyn | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 |
- | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 |
- | Nawrat Łukasz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.09.2009 |
- | Bisaga Kacper | KS Milenium | 18.06.2009 |
- | Golach Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 |
- | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
- | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
- | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
- | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 |
- | Kłaput Antoni | AZS AWF KRAKÓW | 04.11.2009 |
- | Popielski Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 |
- | LATAŁA MIŁOSZ | KKS KRAKÓW | 21.01.2008 |