Turniej

Nazwa: I Puchar Żubrów - szpada mężczyzn (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
2. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
3. Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008
4. Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
5. Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
6. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
7. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
8. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
9. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
10. Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
11. Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
12. Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
13. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
14. Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
15. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
16. KAROL STROJEK KKS KRAKÓW 30.10.2008
17. Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
18. Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
19. Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
20. Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009
21. Antoni Biela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.04.2009
22. Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008
23. Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
24. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
25. Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
26. Tomasz Żuwała AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009
27. MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Tomasz Żuwała AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009 wyeliminowano
- Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008 wyeliminowano
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008 wyeliminowano
- Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008 wyeliminowano
- Antoni Biela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.04.2009 wyeliminowano
- Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009 wyeliminowano
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 wyeliminowano
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009 wyeliminowano
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009 wyeliminowano
- KAROL STROJEK KKS KRAKÓW 30.10.2008 wyeliminowano
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009 wyeliminowano
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009 wyeliminowano
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 wyeliminowano
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009 wyeliminowano
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 wyeliminowano
- Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008 wyeliminowano
- MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
- Tomasz Żuwała AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009
- Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
- Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008
- Antoni Biela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.04.2009
- Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
- KAROL STROJEK KKS KRAKÓW 30.10.2008
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
- Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy