Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
2. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
3. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
4. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
5. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
6. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
7. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
8. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
9. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
10. Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
11. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
12. Dominika Kucharczyk KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999
13. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
14. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
15. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
16. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
17. Karolina Peret AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000
18. Katarzyna Ligęza SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000
19. Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
20. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
21. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
22. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
23. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000
24. Natalia Korczak AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 wyeliminowano
- Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000 wyeliminowano
- Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000 wyeliminowano
- Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 wyeliminowano
- Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001 wyeliminowano
- Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 wyeliminowano
- Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001 wyeliminowano
- Katarzyna Ligęza SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000 wyeliminowano
- Karolina Peret AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000 wyeliminowano
- Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 wyeliminowano
- Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 wyeliminowano
- Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 wyeliminowano
- Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 wyeliminowano
- Dominika Kucharczyk KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999 wyeliminowano
- Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999 wyeliminowano
- Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999 wyeliminowano
- Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 wyeliminowano
- Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 wyeliminowano
- Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 wyeliminowano
- Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 wyeliminowano
- Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 wyeliminowano
- Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 wyeliminowano
- Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 wyeliminowano
- Natalia Korczak AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
- Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
- Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000
- Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
- Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
- Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
- Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
- Katarzyna Ligęza SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000
- Karolina Peret AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000
- Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
- Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
- Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
- Natalia Korczak AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001
- Dominika Kucharczyk KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999
- Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
- Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
- Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
- Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
- Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
- Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
- Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
- Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
- Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy