Turniej

Nazwa: IV Puchar Polski Seniorów w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Andrzej Białecki 33 AZS AWF WARSZAWA 24.09.1994
2. Cezary Białecki 4 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
3. Miłosz Bończak 12 AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
4. Krystian Borkiewicz 29 KKSZ KONIN 01.07.1999
5. Antoni DĄBROWSKI 22 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
6. Benedykt DENKIEWICZ 16 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
7. Jakub Dzierniejko 9 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
8. Antoni Flaszak 37 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
9. Hubert Glasner 17 KKSZ KONIN 18.07.2000
10. Szymon Hryciuk 1 AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
11. Filip Józefowski 14 AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
12. Krzysztof Kaczkowski 5 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
13. Adam Kaczmarczyk 20 KKSZ KONIN 17.05.2006
14. Krzysztof Kajor 10 AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
15. Kacper Kubica 15 AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
16. Oskar KUSAK 30 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
17. Konstanty Kutek 19 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
18. Damian Ławresz 26 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
19. Kacper MALCER 21 KKSZ KONIN 13.01.2006
20. Kajetan Moczydłowski 31 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
21. Franciszek Nowak 13 AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
22. Kacper NOWINOWSKI 7 KKSZ KONIN 03.02.2003
23. Bartłomiej OBNISKI 18 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
24. Emir Patiño 28 KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001
25. Aron Puczyłowski 35 AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001
26. Tomasz Radke 32 KKSZ KONIN 10.05.2006
27. Paweł Radke 36 KKSZ KONIN 10.05.2006
28. Filip Radoch 38 KKSZ KONIN 23.05.2006
29. Kamil Sikorski 24 KKSZ KONIN 30.10.2003
30. Adrian Stanisławski 6 KKSZ KONIN 18.12.1987
31. Olaf Stasiak 2 KKSZ KONIN 18.07.2002
32. Piotr Szczepanik 3 MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
33. Michał Szreder 11 KKSZ KONIN 04.10.2001
34. Pablo TROCHEZ 34 Kolumbia
35. Jędrzej Troć 27 O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
36. Sebastian WIĘCH 8 UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989
37. Hubert WILGA 23 UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001
38. Paweł ZASTAWNY 25 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
2. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000 zakwalifikowano
3. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
4. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
5. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
6. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
7. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996 zakwalifikowano
8. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
8. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997 zakwalifikowano
10. Adrian Stanisławski KKSZ KONIN 18.12.1987 zakwalifikowano
11. Emir Patiño KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001 zakwalifikowano
12. Pablo TROCHEZ Kolumbia zakwalifikowano
13. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
14. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
15. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
16. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000 zakwalifikowano
17. Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001 zakwalifikowano
18. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano
19. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003 zakwalifikowano
20. Sebastian WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989 zakwalifikowano
21. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
22. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
23. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005 zakwalifikowano
24. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
25. Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001 zakwalifikowano
26. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999 zakwalifikowano
27. Aron Puczyłowski AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001 zakwalifikowano
28. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
29. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
30. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001 zakwalifikowano
31. Krystian Borkiewicz KKSZ KONIN 01.07.1999 wyeliminowano
32. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999 wyeliminowano
33. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004 wyeliminowano
34. Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006 wyeliminowano
35. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 wyeliminowano
36. Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001 wyeliminowano
37. Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006 wyeliminowano
38. Andrzej Białecki AZS AWF WARSZAWA 24.09.1994 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
2. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
3. Adrian Stanisławski KKSZ KONIN 18.12.1987
3. Sebastian WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989
5. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
6. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
7. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
8. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
9. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
10. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
11. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
12. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
13. Emir Patiño KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001
14. Pablo TROCHEZ Kolumbia
15. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
16. Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
17. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
18. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
19. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000
20. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
21. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003
22. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
23. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
24. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
25. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
26. Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001
27. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
28. Aron Puczyłowski AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001
29. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
30. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
31. Krystian Borkiewicz KKSZ KONIN 01.07.1999
32. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
33. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
34. Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
35. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
36. Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001
37. Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
38. Andrzej Białecki AZS AWF WARSZAWA 24.09.1994

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy