Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - szpada chłopców (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
2. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
3. Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
4. Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
5. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
6. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
7. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
8. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
9. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
10. Maciej Oleś T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
11. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
12. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
13. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
14. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
15. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
16. Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
17. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
18. Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
19. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
20. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
21. Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
22. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
23. Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008
24. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
25. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
26. Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
27. Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
28. Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
29. Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
30. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
31. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
32. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
33. Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
34. Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
35. Nikodem Sienkowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008
36. Kacper Figiel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008
37. Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
38. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
39. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
40. Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
41. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
42. Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
43. Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
44. Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
45. Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
46. Stanisław Lewicki KSz WARSZAWIANKA 18.12.2009
47. Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
48. Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
49. Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
50. Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
51. Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008
52. Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009
53. Cyprian Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008
54. NIKODEM ONDYĆ KS OLIMP LUBIN 17.03.2008
55. Stanisław Lubryka KS OLIMP LUBIN 31.05.2008
56. Mikołaj Szot PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
57. Dawid Szarecki AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009
58. Mateusz Szarecki AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008
59. Ignacy Staśkiewicz AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 wyeliminowano
- Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 wyeliminowano
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 wyeliminowano
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009 wyeliminowano
- Nikodem Sienkowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008 wyeliminowano
- Kacper Figiel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008 wyeliminowano
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009 wyeliminowano
- Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009 wyeliminowano
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009 wyeliminowano
- Stanisław Lewicki KSz WARSZAWIANKA 18.12.2009 wyeliminowano
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 wyeliminowano
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008 wyeliminowano
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009 wyeliminowano
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 wyeliminowano
- Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008 wyeliminowano
- Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009 wyeliminowano
- Cyprian Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008 wyeliminowano
- NIKODEM ONDYĆ KS OLIMP LUBIN 17.03.2008 wyeliminowano
- Stanisław Lubryka KS OLIMP LUBIN 31.05.2008 wyeliminowano
- Mikołaj Szot PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 wyeliminowano
- Dawid Szarecki AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009 wyeliminowano
- Mateusz Szarecki AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008 wyeliminowano
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 wyeliminowano
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008 wyeliminowano
- Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009 wyeliminowano
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 wyeliminowano
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 wyeliminowano
- Maciej Oleś T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008 wyeliminowano
- Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 wyeliminowano
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 wyeliminowano
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009 wyeliminowano
- Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009 wyeliminowano
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 wyeliminowano
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 wyeliminowano
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 wyeliminowano
- Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009 wyeliminowano
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano
- Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 wyeliminowano
- Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008 wyeliminowano
- Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008 wyeliminowano
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009 wyeliminowano
- Ignacy Staśkiewicz AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Mateusz Szarecki AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008
- Dawid Szarecki AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009
- Mikołaj Szot PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
- Stanisław Lubryka KS OLIMP LUBIN 31.05.2008
- NIKODEM ONDYĆ KS OLIMP LUBIN 17.03.2008
- Cyprian Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008
- Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009
- Miłosz Podraza UKS PIAST LEGNICA 13.11.2008
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
- Stanisław Lewicki KSz WARSZAWIANKA 18.12.2009
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
- Roch Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Kacper Figiel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008
- Nikodem Sienkowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
- Ignacy Staśkiewicz AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008
- Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
- Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
- Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
- Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
- Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
- Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
- Maciej Oleś T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
- Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
- Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy