Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - szpada dziewcząt (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
2. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
3. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
4. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
5. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
6. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
7. Zofia Dzięciołowska UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009
8. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
9. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
10. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
11. Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
12. Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
13. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
14. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
15. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
16. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
17. Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
18. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
19. Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
20. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
21. Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
22. Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
23. Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
24. Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
25. MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
26. Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
27. Zuzanna Sołtyk PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
28. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
29. Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
30. Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
31. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
32. Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
33. Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
34. Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
35. Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
36. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
37. Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008
38. Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
39. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
40. Aleksandra Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 19.11.2009
41. Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
42. Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009
43. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
44. Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
45. Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
46. Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008
47. Angelika Rachtan RMKS RYBNIK 23.10.2008
48. Marharyta Tkachova UKS START OPOLE 29.12.2009
49. KAROLINA ŻYGADŁO PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 wyeliminowano
- Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 wyeliminowano
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009 wyeliminowano
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009 wyeliminowano
- Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009 wyeliminowano
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 wyeliminowano
- Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008 wyeliminowano
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 19.11.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009 wyeliminowano
- Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009 wyeliminowano
- Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano
- Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009 wyeliminowano
- Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 wyeliminowano
- Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008 wyeliminowano
- Angelika Rachtan RMKS RYBNIK 23.10.2008 wyeliminowano
- Marharyta Tkachova UKS START OPOLE 29.12.2009 wyeliminowano
- Zuzanna Sołtyk PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 wyeliminowano
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 wyeliminowano
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 wyeliminowano
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 wyeliminowano
- Zofia Dzięciołowska UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009 wyeliminowano
- Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 wyeliminowano
- Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009 wyeliminowano
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 wyeliminowano
- Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 wyeliminowano
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 wyeliminowano
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009 wyeliminowano
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 wyeliminowano
- Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009 wyeliminowano
- KAROLINA ŻYGADŁO PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Marharyta Tkachova UKS START OPOLE 29.12.2009
- Angelika Rachtan RMKS RYBNIK 23.10.2008
- Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008
- Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
- Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
- Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
- Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
- Aleksandra Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 19.11.2009
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
- Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
- Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
- Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
- Zuzanna Sołtyk PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
- KAROLINA ŻYGADŁO PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
- Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
- Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
- Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
- Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
- Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
- Zofia Dzięciołowska UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009
- Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy