Turniej

Nazwa: Memoriał Rafała Sznajdera - szabla dziewcząt (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
2. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
3. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
4. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
5. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
6. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
7. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
8. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
9. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
10. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
11. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
12. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
13. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
14. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
15. Oliwia GOGOŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007
16. Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007
17. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
18. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
19. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
20. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
21. EMILIA DAMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007
22. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
23. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
24. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
25. Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
26. Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
27. Michalina Kurczewska KKSZ KONIN 21.11.2006
28. Jagoda Pułanecka UKS SZABLA ZĄBKI 19.01.2005
29. Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 wyeliminowano
- Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007 wyeliminowano
- Jagoda Pułanecka UKS SZABLA ZĄBKI 19.01.2005 wyeliminowano
- Michalina Kurczewska KKSZ KONIN 21.11.2006 wyeliminowano
- Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006 wyeliminowano
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006 wyeliminowano
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 wyeliminowano
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006 wyeliminowano
- Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 wyeliminowano
- EMILIA DAMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007 wyeliminowano
- Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007 wyeliminowano
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 wyeliminowano
- Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005 wyeliminowano
- Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 wyeliminowano
- Oliwia GOGOŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007 wyeliminowano
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006 wyeliminowano
- Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007 wyeliminowano
- Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 wyeliminowano
- Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007 wyeliminowano
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 wyeliminowano
- ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007 wyeliminowano
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 wyeliminowano
- Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 wyeliminowano
- Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 wyeliminowano
- Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 wyeliminowano
- Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 wyeliminowano
- Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005 wyeliminowano
- Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 wyeliminowano
- Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007
- Oliwia GOGOŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007
- Jagoda Pułanecka UKS SZABLA ZĄBKI 19.01.2005
- Michalina Kurczewska KKSZ KONIN 21.11.2006
- Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
- Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
- EMILIA DAMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007
- Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
- Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
- Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
- Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006
- Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
- Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
- Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
- ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
- Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
- Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
- Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
- Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
- Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
- Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy