Turniej

Nazwa: Memoriał Rafała Sznajdera - szabla chłopców (roczniki 2008-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
2. Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
3. Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
4. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
5. Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
6. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
7. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
8. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
9. Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
10. Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
11. Kacper Karczmarczyk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
12. Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
13. Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
14. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
15. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
16. KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
17. Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
18. Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
19. Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
20. Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
21. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
22. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
23. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
24. Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
25. Antoni Jochemczyk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010
26. Krzysztof Gradoń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
27. Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
28. Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
29. Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
30. Adam Ganszczyk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009
31. Kamil Woch IKS BUSHIDO RYBNIK 23.02.2010
32. Jan Lignarski IKS BUSHIDO RYBNIK 11.06.2009
33. Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
34. Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009
35. Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
36. Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010
37. Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
38. Patryk Adamski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
39. Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
40. Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
41. Szymon Pąk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010
42. Jan Michoń ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 wyeliminowano
- Jan Lignarski IKS BUSHIDO RYBNIK 11.06.2009 wyeliminowano
- Antoni Jochemczyk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010 wyeliminowano
- Krzysztof Gradoń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009 wyeliminowano
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 wyeliminowano
- Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 wyeliminowano
- Adam Ganszczyk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009 wyeliminowano
- Kamil Woch IKS BUSHIDO RYBNIK 23.02.2010 wyeliminowano
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008 wyeliminowano
- Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009 wyeliminowano
- Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010 wyeliminowano
- Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010 wyeliminowano
- Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008 wyeliminowano
- Patryk Adamski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008 wyeliminowano
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009 wyeliminowano
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010 wyeliminowano
- Szymon Pąk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010 wyeliminowano
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 wyeliminowano
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 wyeliminowano
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008 wyeliminowano
- Kacper Karczmarczyk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010 wyeliminowano
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009 wyeliminowano
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 wyeliminowano
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 wyeliminowano
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008 wyeliminowano
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009 wyeliminowano
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 wyeliminowano
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 wyeliminowano
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008 wyeliminowano
- Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010 wyeliminowano
- Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008 wyeliminowano
- Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010 wyeliminowano
- Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008 wyeliminowano
- Jan Michoń ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Jan Lignarski IKS BUSHIDO RYBNIK 11.06.2009
- Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009
- Szymon Pąk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
- Patryk Adamski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
- Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
- Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010
- Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
- Kamil Woch IKS BUSHIDO RYBNIK 23.02.2010
- Adam Ganszczyk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009
- Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
- Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Krzysztof Gradoń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
- Antoni Jochemczyk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
- Jan Michoń ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
- Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
- Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
- Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
- Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
- Kacper Karczmarczyk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy