Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci - szabla kobiet (roczniki 2008-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SIWEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 | |
2. | Matras Katarzyna | IKS BUSHIDO RYBNIK | 24.06.2010 | |
3. | Wieczorek Anna | KKSZ KONIN | 27.06.2009 | |
4. | Hańczewska Zofia | KKSZ KONIN | 03.09.2008 | |
5. | LEDUC Emilie | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2009 | |
6. | KORDYASZ Oliwia | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.11.2008 | |
7. | Maszewska Nela | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 | |
8. | KROT Olga | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 28.08.2008 | |
9. | Stępniewska Nina | KKSZ KONIN | 19.05.2009 | |
10. | WALCZAK Michalina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.09.2009 | |
11. | Piniewska Magdalena | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.06.2008 | |
12. | Haponik Amelia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2008 | |
13. | Dwornik Oliwia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.09.2010 | |
14. | Witkowska Lena | KKSZ KONIN | 11.01.2009 | |
15. | Żółtowska Agata | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 29.05.2009 | |
16. | Nowakowska Michaela | UKS SZABLA BRZOZA | 03.04.2008 | |
17. | STAWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2008 | |
18. | Szałecka Alicja | KSz WARSZAWIANKA | 07.01.2009 | |
19. | Cieśla Maria | KKSZ KONIN | 17.09.2010 | |
20. | Piekar Daria | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 05.01.2009 | |
21. | Kąteszczenko Zofia | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 25.07.2009 | |
22. | Rusak Anna | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 27.10.2010 | |
23. | Kwasowiec Michalina | UKS SZABLA BRZOZA | 06.02.2008 | |
24. | Lesisz Antonina | DRAGON ŁÓDŹ | 25.01.2008 | |
25. | Jaśkiewicz Nadia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.05.2009 | |
26. | Masłowiecka Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.10.2009 | |
27. | Wasilewska Patrycja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.04.2009 | |
28. | Żuławska Hanna | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 03.01.2009 | |
29. | Nowakowska Hanna | AZS AWF WARSZAWA | 05.08.2008 | |
30. | Lewandowska Julia | KKSZ KONIN | 22.02.2010 | |
31. | Dąbrowska Marcelina Łucja | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 29.01.2010 | |
32. | Mikołajczyk Matylda | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2009 | |
33. | Gardiasz Lena | KKSZ KONIN | 14.07.2010 | |
34. | Gawrońska Dominika | KKSZ KONIN | 27.02.2010 | |
35. | Piskorz Anna | KKSZ KONIN | 12.01.2010 | |
36. | Zakrzewska Nicola | KKSZ KONIN | 10.07.2010 | |
37. | Michel-Etienne Gabriela | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 11.09.2010 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | SIWEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 | wyeliminowano |
- | Żuławska Hanna | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 03.01.2009 | wyeliminowano |
- | Rusak Anna | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 27.10.2010 | wyeliminowano |
- | Kwasowiec Michalina | UKS SZABLA BRZOZA | 06.02.2008 | wyeliminowano |
- | Lesisz Antonina | DRAGON ŁÓDŹ | 25.01.2008 | wyeliminowano |
- | Jaśkiewicz Nadia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.05.2009 | wyeliminowano |
- | Masłowiecka Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.10.2009 | wyeliminowano |
- | Wasilewska Patrycja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.04.2009 | wyeliminowano |
- | Nowakowska Hanna | AZS AWF WARSZAWA | 05.08.2008 | wyeliminowano |
- | Piekar Daria | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 05.01.2009 | wyeliminowano |
- | Lewandowska Julia | KKSZ KONIN | 22.02.2010 | wyeliminowano |
- | Dąbrowska Marcelina Łucja | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 29.01.2010 | wyeliminowano |
- | Mikołajczyk Matylda | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2009 | wyeliminowano |
- | Gardiasz Lena | KKSZ KONIN | 14.07.2010 | wyeliminowano |
- | Gawrońska Dominika | KKSZ KONIN | 27.02.2010 | wyeliminowano |
- | Piskorz Anna | KKSZ KONIN | 12.01.2010 | wyeliminowano |
- | Zakrzewska Nicola | KKSZ KONIN | 10.07.2010 | wyeliminowano |
- | Kąteszczenko Zofia | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 25.07.2009 | wyeliminowano |
- | Cieśla Maria | KKSZ KONIN | 17.09.2010 | wyeliminowano |
- | Matras Katarzyna | IKS BUSHIDO RYBNIK | 24.06.2010 | wyeliminowano |
- | Stępniewska Nina | KKSZ KONIN | 19.05.2009 | wyeliminowano |
- | Wieczorek Anna | KKSZ KONIN | 27.06.2009 | wyeliminowano |
- | Hańczewska Zofia | KKSZ KONIN | 03.09.2008 | wyeliminowano |
- | LEDUC Emilie | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2009 | wyeliminowano |
- | KORDYASZ Oliwia | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.11.2008 | wyeliminowano |
- | Maszewska Nela | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 | wyeliminowano |
- | KROT Olga | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 28.08.2008 | wyeliminowano |
- | WALCZAK Michalina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.09.2009 | wyeliminowano |
- | Szałecka Alicja | KSz WARSZAWIANKA | 07.01.2009 | wyeliminowano |
- | Piniewska Magdalena | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.06.2008 | wyeliminowano |
- | Haponik Amelia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2008 | wyeliminowano |
- | Dwornik Oliwia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.09.2010 | wyeliminowano |
- | Witkowska Lena | KKSZ KONIN | 11.01.2009 | wyeliminowano |
- | Żółtowska Agata | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 29.05.2009 | wyeliminowano |
- | Nowakowska Michaela | UKS SZABLA BRZOZA | 03.04.2008 | wyeliminowano |
- | STAWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2008 | wyeliminowano |
- | Michel-Etienne Gabriela | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 11.09.2010 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | SIWEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 |
- | Żuławska Hanna | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 03.01.2009 |
- | Rusak Anna | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 27.10.2010 |
- | Kwasowiec Michalina | UKS SZABLA BRZOZA | 06.02.2008 |
- | Lesisz Antonina | DRAGON ŁÓDŹ | 25.01.2008 |
- | Jaśkiewicz Nadia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.05.2009 |
- | Masłowiecka Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.10.2009 |
- | Wasilewska Patrycja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.04.2009 |
- | Nowakowska Hanna | AZS AWF WARSZAWA | 05.08.2008 |
- | Piekar Daria | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 05.01.2009 |
- | Lewandowska Julia | KKSZ KONIN | 22.02.2010 |
- | Dąbrowska Marcelina Łucja | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 29.01.2010 |
- | Mikołajczyk Matylda | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2009 |
- | Gardiasz Lena | KKSZ KONIN | 14.07.2010 |
- | Gawrońska Dominika | KKSZ KONIN | 27.02.2010 |
- | Piskorz Anna | KKSZ KONIN | 12.01.2010 |
- | Zakrzewska Nicola | KKSZ KONIN | 10.07.2010 |
- | Kąteszczenko Zofia | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 25.07.2009 |
- | Cieśla Maria | KKSZ KONIN | 17.09.2010 |
- | Matras Katarzyna | IKS BUSHIDO RYBNIK | 24.06.2010 |
- | Stępniewska Nina | KKSZ KONIN | 19.05.2009 |
- | Wieczorek Anna | KKSZ KONIN | 27.06.2009 |
- | Hańczewska Zofia | KKSZ KONIN | 03.09.2008 |
- | LEDUC Emilie | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2009 |
- | KORDYASZ Oliwia | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.11.2008 |
- | Maszewska Nela | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 |
- | KROT Olga | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 28.08.2008 |
- | WALCZAK Michalina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.09.2009 |
- | Szałecka Alicja | KSz WARSZAWIANKA | 07.01.2009 |
- | Piniewska Magdalena | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.06.2008 |
- | Haponik Amelia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2008 |
- | Dwornik Oliwia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.09.2010 |
- | Witkowska Lena | KKSZ KONIN | 11.01.2009 |
- | Żółtowska Agata | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 29.05.2009 |
- | Nowakowska Michaela | UKS SZABLA BRZOZA | 03.04.2008 |
- | STAWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2008 |
- | Michel-Etienne Gabriela | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 11.09.2010 |