Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci - szabla mężczyzn (roczniki 2008-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
2. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
3. Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
4. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
5. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
6. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
7. Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
8. Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
9. Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
10. Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
11. Kacper Karczmarczyk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
12. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
13. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
14. KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
15. Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
16. Antoni Chmielowski KKSZ KONIN 24.02.2010
17. JAKUB WIATROWSKI KKSZ KONIN 07.06.2010
18. Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010
19. Jakub Baszkiewicz KKSZ KONIN 10.07.2010
20. Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010
21. Bartosz Nowak KKSZ KONIN 09.11.2010
22. Bartosz Zawierucha KKSZ KONIN 09.11.2010
23. Kamil Kasprzak KKSZ KONIN 05.10.2010
24. Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
25. Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
26. Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
27. Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
28. Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010
29. Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
30. Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
31. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
32. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
33. Kamil Woch IKS BUSHIDO RYBNIK 23.02.2010
34. Gracjan Samulczyk KKSZ KONIN 30.12.2010
35. BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010
36. Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
37. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
38. Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
39. Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
40. Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
41. Igor Siuda KKSZ KONIN 21.12.2010
42. Jakub Krochmalski DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
43. Szymon Pąk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010
44. Jan Michoń ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009
45. Jeremi Wojtalik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 23.12.2008
46. Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009
47. Stanisław Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009
48. Franciszek Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009
49. Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
50. Hubert Walczak KKSZ KONIN 12.05.2010
51. Mikołaj Jóźwiak KKSZ KONIN 27.11.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 wyeliminowano
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 wyeliminowano
- Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010 wyeliminowano
- Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008 wyeliminowano
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 wyeliminowano
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 wyeliminowano
- Kamil Woch IKS BUSHIDO RYBNIK 23.02.2010 wyeliminowano
- Gracjan Samulczyk KKSZ KONIN 30.12.2010 wyeliminowano
- BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010 wyeliminowano
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009 wyeliminowano
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008 wyeliminowano
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano
- Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 wyeliminowano
- Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010 wyeliminowano
- Igor Siuda KKSZ KONIN 21.12.2010 wyeliminowano
- Jakub Krochmalski DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008 wyeliminowano
- Szymon Pąk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010 wyeliminowano
- Jan Michoń ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009 wyeliminowano
- Jeremi Wojtalik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 23.12.2008 wyeliminowano
- Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009 wyeliminowano
- Stanisław Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009 wyeliminowano
- Franciszek Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009 wyeliminowano
- Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 wyeliminowano
- Hubert Walczak KKSZ KONIN 12.05.2010 wyeliminowano
- Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010 wyeliminowano
- Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010 wyeliminowano
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 wyeliminowano
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 wyeliminowano
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 wyeliminowano
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008 wyeliminowano
- Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 wyeliminowano
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009 wyeliminowano
- Kacper Karczmarczyk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010 wyeliminowano
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008 wyeliminowano
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009 wyeliminowano
- Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008 wyeliminowano
- Antoni Chmielowski KKSZ KONIN 24.02.2010 wyeliminowano
- JAKUB WIATROWSKI KKSZ KONIN 07.06.2010 wyeliminowano
- Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010 wyeliminowano
- Jakub Baszkiewicz KKSZ KONIN 10.07.2010 wyeliminowano
- Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010 wyeliminowano
- Bartosz Nowak KKSZ KONIN 09.11.2010 wyeliminowano
- Bartosz Zawierucha KKSZ KONIN 09.11.2010 wyeliminowano
- Kamil Kasprzak KKSZ KONIN 05.10.2010 wyeliminowano
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010 wyeliminowano
- Mikołaj Jóźwiak KKSZ KONIN 27.11.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
- Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
- Hubert Walczak KKSZ KONIN 12.05.2010
- Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
- Franciszek Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009
- Stanisław Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009
- Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009
- Jeremi Wojtalik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 23.12.2008
- Jan Michoń ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009
- Szymon Pąk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.10.2010
- Jakub Krochmalski DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
- Igor Siuda KKSZ KONIN 21.12.2010
- Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
- Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
- BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010
- Gracjan Samulczyk KKSZ KONIN 30.12.2010
- Kamil Woch IKS BUSHIDO RYBNIK 23.02.2010
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
- Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
- Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
- Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
- Mikołaj Jóźwiak KKSZ KONIN 27.11.2008
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
- Kamil Kasprzak KKSZ KONIN 05.10.2010
- Bartosz Zawierucha KKSZ KONIN 09.11.2010
- Bartosz Nowak KKSZ KONIN 09.11.2010
- Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010
- Jakub Baszkiewicz KKSZ KONIN 10.07.2010
- Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010
- JAKUB WIATROWSKI KKSZ KONIN 07.06.2010
- Antoni Chmielowski KKSZ KONIN 24.02.2010
- Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
- Kacper Karczmarczyk ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy