Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci - szabla mężczyzn (roczniki 2011 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 | |
2. | Orlikowski Aleksander | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 23.08.2011 | |
3. | MICHALSKI WOJCIECH | KKSZ KONIN | 11.05.2011 | |
4. | Koszela Szymon | KKSZ KONIN | 22.08.2011 | |
5. | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 | |
6. | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 | |
7. | JANOWIAK SEBASTIAN | UKS SZABLA BRZOZA | 06.05.2013 | |
8. | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 | |
9. | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 | |
10. | Lewandowski Józef | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 08.11.2011 | |
11. | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 | |
12. | Błaszczyk Antoni | KKSZ KONIN | 11.01.2012 | |
13. | Koczwara Iwo | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 | |
14. | Polowczyk Antoni | KKSZ KONIN | 20.09.2012 | |
15. | Grochowski Sebastian | KKSZ KONIN | 06.09.2012 | |
16. | Pruszyński Ignacy | KKSZ KONIN | 12.02.2012 | |
17. | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 | |
18. | Wieczorek Antoni | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 07.02.2012 | |
19. | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 | |
20. | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 | |
21. | Urbaszek Oliwier | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.2011 | |
22. | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 | |
23. | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 | |
24. | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 | |
25. | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 | |
26. | Kokorniak Antoni | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 | wyeliminowano |
- | Grochowski Sebastian | KKSZ KONIN | 06.09.2012 | wyeliminowano |
- | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 | wyeliminowano |
- | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 | wyeliminowano |
- | Urbaszek Oliwier | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.2011 | wyeliminowano |
- | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 | wyeliminowano |
- | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 | wyeliminowano |
- | Wieczorek Antoni | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 07.02.2012 | wyeliminowano |
- | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 | wyeliminowano |
- | Pruszyński Ignacy | KKSZ KONIN | 12.02.2012 | wyeliminowano |
- | Polowczyk Antoni | KKSZ KONIN | 20.09.2012 | wyeliminowano |
- | Orlikowski Aleksander | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 23.08.2011 | wyeliminowano |
- | Koczwara Iwo | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 | wyeliminowano |
- | Błaszczyk Antoni | KKSZ KONIN | 11.01.2012 | wyeliminowano |
- | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Józef | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 08.11.2011 | wyeliminowano |
- | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 | wyeliminowano |
- | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 | wyeliminowano |
- | JANOWIAK SEBASTIAN | UKS SZABLA BRZOZA | 06.05.2013 | wyeliminowano |
- | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 | wyeliminowano |
- | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 | wyeliminowano |
- | Koszela Szymon | KKSZ KONIN | 22.08.2011 | wyeliminowano |
- | MICHALSKI WOJCIECH | KKSZ KONIN | 11.05.2011 | wyeliminowano |
- | Kokorniak Antoni | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 |
- | Grochowski Sebastian | KKSZ KONIN | 06.09.2012 |
- | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 |
- | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 |
- | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 |
- | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 |
- | Urbaszek Oliwier | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.2011 |
- | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 |
- | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 |
- | Wieczorek Antoni | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 07.02.2012 |
- | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 |
- | Pruszyński Ignacy | KKSZ KONIN | 12.02.2012 |
- | Polowczyk Antoni | KKSZ KONIN | 20.09.2012 |
- | Orlikowski Aleksander | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 23.08.2011 |
- | Koczwara Iwo | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 |
- | Błaszczyk Antoni | KKSZ KONIN | 11.01.2012 |
- | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 |
- | Lewandowski Józef | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 08.11.2011 |
- | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 |
- | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 |
- | JANOWIAK SEBASTIAN | UKS SZABLA BRZOZA | 06.05.2013 |
- | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 |
- | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 |
- | Koszela Szymon | KKSZ KONIN | 22.08.2011 |
- | MICHALSKI WOJCIECH | KKSZ KONIN | 11.05.2011 |
- | Kokorniak Antoni | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 |