Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.01.2021

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bem Maciej 3 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
2. Bem Antoni 40 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
3. Berestek Jeremi 22 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
4. Biedrzycki Mateusz 30 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
5. BOŁDZIŁO Igor 46 KU AZS-UAM POZNAŃ 25.02.2002
6. Borowiec Piotr 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
7. Czartoryski Szymon 12 WROCŁAWIANIE 16.11.1999
8. Dołżycki Jakub 8 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
9. DOWNAR Wiktor 47 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
10. Fedorowicz Karol 51 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
11. Fogt Jakub 42 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
12. Gajda Arkadiusz 35 IKS LESZNO 20.08.2003
13. GAWENDA Patryk 44 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005
14. Ginda Piotr 49 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
15. GOC Bartosz 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
16. JAKUBOWSKI Adam 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
17. Janda Piotr 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
18. KAŚKÓW Piotr 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
19. Kotek Jakub 33 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
20. KOZAK Mateusz 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
21. Kwiatkowski Mateusz 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
22. Łopatniuk Krzysztof 38 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
23. MAJEWSKI Błażej 48 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
24. Martyniak Patryk 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
25. Matusewicz Kamil 39 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
26. MIĘTKI Maciej 34 WROCŁAWIANIE 24.05.1996
27. MLICKI Szymon 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
28. MOŻEJKO Mateusz 45 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
29. Napieralski Marcin 50 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
30. Nowak Jan 52 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
31. Olszewski Mikołaj 37 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
32. OSSENTOWSKI Mikołaj 36 IKS LESZNO 14.05.2003
33. PACHOLCZYK Szymon 32 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
34. Pawski Alan 20 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
35. PERA Aleksander 43 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
36. PIOSIK Dawid 54 IKS LESZNO 16.12.2004
37. Płaszczewski Mikołaj 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
38. PODRALSKI Adam 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
39. RAJSKI Leszek 1 WROCŁAWIANIE 25.11.1983
40. Rudnicki Mikołaj 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
41. RZĄDKOWSKI Andrzej 2 WROCŁAWIANIE 04.03.1997
42. SACHARCZUK Bartosz 16 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
43. Seyfried Kacper 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
44. Sieradzan Jakub 55 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
45. SIESS Michał 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
46. Skrzypa Michał 56 WROCŁAWIANIE 27.04.2000
47. Smuda Jakub 19 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
48. Sowa Mikołaj 28 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998
49. STRÓŻYŃSKI Tomasz 27 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
50. Szczypiński Kacper 15 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
51. Tomeczek Kamil 41 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
52. WAŚCIŃSKI Tobiasz 53 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
53. Wiśnik Olaf 31 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
54. Wojtkowiak Adrian 6 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
55. Woźniak Igor 24 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
56. Zakrzewski Jan 10 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994 zakwalifikowano
2. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983 zakwalifikowano
3. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997 zakwalifikowano
4. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999 zakwalifikowano
5. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
6. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
7. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
8. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999 zakwalifikowano
9. Janda Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991 zakwalifikowano
10. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002 zakwalifikowano
11. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
12. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
13. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998 zakwalifikowano
14. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
15. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
16. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002 zakwalifikowano
17. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
18. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000 zakwalifikowano
18. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
20. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
21. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999 zakwalifikowano
22. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
23. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
24. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
25. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
26. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
27. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
28. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000 zakwalifikowano
29. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
29. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
31. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999 zakwalifikowano
32. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
33. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
34. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
34. PERA Aleksander AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
36. Pawski Alan AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
37. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003 zakwalifikowano
38. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
39. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
40. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003 zakwalifikowano
41. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
42. Sowa Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998 zakwalifikowano
42. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
44. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
45. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
46. Sieradzan Jakub MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 wyeliminowano
47. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 wyeliminowano
48. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 wyeliminowano
49. GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005 wyeliminowano
50. MIĘTKI Maciej WROCŁAWIANIE 24.05.1996 wyeliminowano
51. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 wyeliminowano
52. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 wyeliminowano
53. Skrzypa Michał WROCŁAWIANIE 27.04.2000 wyeliminowano
54. Gajda Arkadiusz IKS LESZNO 20.08.2003 wyeliminowano
55. BOŁDZIŁO Igor KU AZS-UAM POZNAŃ 25.02.2002 wyeliminowano
56. Napieralski Marcin AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983
2. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
3. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
3. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
5. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
6. Janda Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
7. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
8. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
9. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
10. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
11. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
12. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
13. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999
14. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
15. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
16. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
17. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997
18. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
19. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
20. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
21. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
22. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
22. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
24. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
25. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
26. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
27. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
28. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
29. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
30. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003
31. Pawski Alan AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
32. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
33. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
34. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
34. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
36. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
37. PERA Aleksander AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
38. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
39. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
40. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
41. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
42. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
42. Sowa Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998
44. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
45. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
46. Sieradzan Jakub MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
47. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
48. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
49. GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005
50. MIĘTKI Maciej WROCŁAWIANIE 24.05.1996
51. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
52. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
53. Skrzypa Michał WROCŁAWIANIE 27.04.2000
54. Gajda Arkadiusz IKS LESZNO 20.08.2003
55. BOŁDZIŁO Igor KU AZS-UAM POZNAŃ 25.02.2002
56. Napieralski Marcin AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content