Turniej

Nazwa: XXIV GALA SZERMIERCZA - szpada kobiet (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
2. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
3. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
4. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
5. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
6. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
7. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
8. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
9. Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
10. Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
11. Wera Staszak SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007
12. Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
13. Nadia Marcinkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.04.2007
14. Aleksandra KASPERCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006
15. Hanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 06.10.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 wyeliminowano
- Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 wyeliminowano
- Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 wyeliminowano
- Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 wyeliminowano
- Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 wyeliminowano
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 wyeliminowano
- Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 wyeliminowano
- Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 wyeliminowano
- Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007 wyeliminowano
- Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006 wyeliminowano
- Wera Staszak SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007 wyeliminowano
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
- Nadia Marcinkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.04.2007 wyeliminowano
- Aleksandra KASPERCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006 wyeliminowano
- Hanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 06.10.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
- Hanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 06.10.2006
- Aleksandra KASPERCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006
- Nadia Marcinkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.04.2007
- Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
- Wera Staszak SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007
- Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
- Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
- Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
- Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
- Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
- Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
- Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
- Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy