Turniej

Nazwa: XXIV GALA SZERMIERCZA - szpada mężczyzn (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
2. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
3. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
4. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
5. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
6. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
7. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
8. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
9. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
10. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
11. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
12. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
13. Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
14. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
15. Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
16. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
17. Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
18. Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
19. Adam Machaj SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.03.2006
20. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
21. Jan Sikora SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.03.2006
22. Dragan Szczur SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.03.2006
23. Gabriel WAJS UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007
24. Maciej Bączkowski UKS PIAST LEGNICA 19.12.2006
25. Aleksander Lewandowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.12.2006
26. Kajetan Gontowiuk SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.07.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 wyeliminowano
- Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007 wyeliminowano
- Aleksander Lewandowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.12.2006 wyeliminowano
- Maciej Bączkowski UKS PIAST LEGNICA 19.12.2006 wyeliminowano
- Gabriel WAJS UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007 wyeliminowano
- Dragan Szczur SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.03.2006 wyeliminowano
- Jan Sikora SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.03.2006 wyeliminowano
- Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 wyeliminowano
- Adam Machaj SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.03.2006 wyeliminowano
- Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007 wyeliminowano
- Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005 wyeliminowano
- Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006 wyeliminowano
- Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 wyeliminowano
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 wyeliminowano
- Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006 wyeliminowano
- Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 wyeliminowano
- Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 wyeliminowano
- Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 wyeliminowano
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 wyeliminowano
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 wyeliminowano
- Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007 wyeliminowano
- Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 wyeliminowano
- Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 wyeliminowano
- Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 wyeliminowano
- Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 wyeliminowano
- Kajetan Gontowiuk SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.07.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
- Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
- Aleksander Lewandowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.12.2006
- Maciej Bączkowski UKS PIAST LEGNICA 19.12.2006
- Gabriel WAJS UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007
- Dragan Szczur SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.03.2006
- Jan Sikora SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.03.2006
- Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
- Adam Machaj SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.03.2006
- Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
- Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
- Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
- Kajetan Gontowiuk SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.07.2005
- Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
- Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
- Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
- Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
- Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
- Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
- Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
- Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
- Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy