Nazwa: XXIV GALA SZERMIERCZA - szpada mężczyzn (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | |
2. | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 | |
3. | OLEKSIEWICZ Błażej | UKS START OPOLE | 09.04.2009 | |
4. | Warecki Adam | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 | |
5. | Skrzypczyński Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 | |
6. | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 | |
7. | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 | |
8. | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 | |
9. | Modrzejewski Stanisław | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 | |
10. | Budziszewski Łukasz | KS ARAMIS | 21.03.2008 | |
11. | Szarecki Dawid | AZS AWF WROCŁAW | 08.08.2009 | |
12. | Szarecki Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 22.06.2008 | |
13. | Staśkiewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 | |
14. | Umiastowski Fabian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.03.2009 | |
15. | Podraza Miłosz | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 | |
16. | Lubryka Stanisław | KS OLIMP LUBIN | 31.05.2008 | |
17. | Cincio Hubert | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 25.07.2009 | |
18. | Nawrocki-Nowak Aleks | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | wyeliminowano |
- | Szarecki Dawid | AZS AWF WROCŁAW | 08.08.2009 | wyeliminowano |
- | Cincio Hubert | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 25.07.2009 | wyeliminowano |
- | Lubryka Stanisław | KS OLIMP LUBIN | 31.05.2008 | wyeliminowano |
- | Podraza Miłosz | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 | wyeliminowano |
- | Umiastowski Fabian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.03.2009 | wyeliminowano |
- | Staśkiewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 | wyeliminowano |
- | Szarecki Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 22.06.2008 | wyeliminowano |
- | Budziszewski Łukasz | KS ARAMIS | 21.03.2008 | wyeliminowano |
- | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 | wyeliminowano |
- | Modrzejewski Stanisław | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 | wyeliminowano |
- | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 | wyeliminowano |
- | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 | wyeliminowano |
- | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 | wyeliminowano |
- | Skrzypczyński Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 | wyeliminowano |
- | Warecki Adam | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 | wyeliminowano |
- | OLEKSIEWICZ Błażej | UKS START OPOLE | 09.04.2009 | wyeliminowano |
- | Nawrocki-Nowak Aleks | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
- | Szarecki Dawid | AZS AWF WROCŁAW | 08.08.2009 |
- | Cincio Hubert | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 25.07.2009 |
- | Lubryka Stanisław | KS OLIMP LUBIN | 31.05.2008 |
- | Podraza Miłosz | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 |
- | Umiastowski Fabian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.03.2009 |
- | Staśkiewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 |
- | Szarecki Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 22.06.2008 |
- | Budziszewski Łukasz | KS ARAMIS | 21.03.2008 |
- | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 |
- | Modrzejewski Stanisław | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 |
- | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 |
- | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 |
- | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 |
- | Skrzypczyński Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 |
- | Warecki Adam | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 |
- | OLEKSIEWICZ Błażej | UKS START OPOLE | 09.04.2009 |
- | Nawrocki-Nowak Aleks | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 |