Turniej

Nazwa: IV Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartol Antonina 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.11.2005
2. BINKO Aleksandra 24 IKS LESZNO 20.06.2006
3. Bruździńska Natalia 46 AZS AWF WARSZAWA 02.04.1993
4. Chrzanowska Julia 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997
5. Daniewska Michalina 20 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
6. Dębicka Oliwia 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
7. FUDALA Karolina 42 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005
8. GOŁĘBIOWSKA Natalia 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
9. GRACZYK Julia 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005
10. Jabłonowska Kaja 7 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
11. JASZCZOŁT Nadia 37 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
12. Jeglińska Aleksandra 5 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
13. JERECZEK Anna 39 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
14. JERZ Lena 18 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
15. KOŁODZIEJCZYK Malwina 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
16. Komarnicka Lena 44 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
17. KUŚ Natasza 32 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
18. LACHMAN Antonina 8 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
19. ŁAWSKA Magdalena 12 WROCŁAWIANIE 01.10.2001
20. Łyczbińska Hanna 1 KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990
21. Matysiak Katarzyna 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.11.1998
22. MECH Marta 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.11.1999
23. MURAWSKA Karolina 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
24. NOWAKOWSKA Aleksandra 30 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
25. Oklińska Marta 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
26. OLSZEWSKA Amelia 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
27. Płaza Małgorzata 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
28. Płaza Zofia 36 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
29. SKOCZYLAS Weronika 40 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
30. SZEWCZYK Wiktoria 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
31. SZMIT Laura 38 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
32. TOMCZAK Renata 4 IKS LESZNO 29.05.1999
33. Wanaks Aurelia 45 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
34. WASILCZUK Dominika 6 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
35. Wasilczuk Karolina 22 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
36. WIECZOREK Aleksandra 9 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
37. WIERZCHOWSKA Barbara 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
38. WIERZCHOWSKA Adrianna 29 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
39. Wiśniewska Julia 43 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
40. Włosińska Oliwia 41 AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
41. WOJTAS Hanna 33 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
42. Woźniak Natalia 35 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
43. WYTYK Dominika 31 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005
44. WYWIAŁ Zuzanna 27 WROCŁAWIANIE 13.03.2002
45. Ziemak Emilia 34 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007
46. ŻURAWSKA Karolina 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Łyczbińska Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990 zakwalifikowano
2. Chrzanowska Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997 zakwalifikowano
3. TOMCZAK Renata IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
4. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004 zakwalifikowano
5. Jeglińska Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
6. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
7. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
8. Matysiak Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.11.1998 zakwalifikowano
9. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
10. WASILCZUK Dominika AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
11. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
12. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
13. SZEWCZYK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
14. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004 zakwalifikowano
15. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001 zakwalifikowano
16. MECH Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.11.1999 zakwalifikowano
17. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
18. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
19. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
20. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007 zakwalifikowano
21. GOŁĘBIOWSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994 zakwalifikowano
22. WYWIAŁ Zuzanna WROCŁAWIANIE 13.03.2002 zakwalifikowano
23. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
24. Płaza Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
25. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
26. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
27. Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007 zakwalifikowano
28. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002 zakwalifikowano
29. Bartol Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.11.2005 zakwalifikowano
30. NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
31. WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
32. SKOCZYLAS Weronika AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
32. Bruździńska Natalia AZS AWF WARSZAWA 02.04.1993 zakwalifikowano
34. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004 zakwalifikowano
35. BINKO Aleksandra IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
36. JASZCZOŁT Nadia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
37. Płaza Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 wyeliminowano
38. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 wyeliminowano
39. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 wyeliminowano
40. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005 wyeliminowano
41. Komarnicka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 wyeliminowano
42. JERECZEK Anna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 wyeliminowano
43. Wanaks Aurelia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005 wyeliminowano
44. Włosińska Oliwia AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 wyeliminowano
45. WYTYK Dominika KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005 wyeliminowano
46. FUDALA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Łyczbińska Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990
2. TOMCZAK Renata IKS LESZNO 29.05.1999
3. Jeglińska Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
3. Chrzanowska Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997
5. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
6. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
7. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
8. Matysiak Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.11.1998
9. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
10. WASILCZUK Dominika AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
11. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
12. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
13. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
14. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001
15. MECH Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.11.1999
16. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
17. SZEWCZYK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
18. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
19. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
20. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
21. GOŁĘBIOWSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
22. WYWIAŁ Zuzanna WROCŁAWIANIE 13.03.2002
23. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
24. Płaza Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
25. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
26. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
27. Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007
28. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
29. Bartol Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.11.2005
30. NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
31. Bruździńska Natalia AZS AWF WARSZAWA 02.04.1993
32. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
33. WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
34. SKOCZYLAS Weronika AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
35. BINKO Aleksandra IKS LESZNO 20.06.2006
36. JASZCZOŁT Nadia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
37. Płaza Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
38. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
39. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
40. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005
41. Komarnicka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
42. JERECZEK Anna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
43. Wanaks Aurelia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
44. Włosińska Oliwia AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
45. WYTYK Dominika KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005
46. FUDALA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content