Turniej

Nazwa: IV Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 37 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Aleksander Antoniuk 57 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
3. Tomasz BARTOSZEK 69 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
4. Maciej Bem 7 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
5. Antoni Bem 35 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
6. Ilia Bilko 70 WROCŁAWIANIE. 17.08.2004
7. Piotr Borowiec 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
8. Janderson BRICENO 11 WROCŁAWIANIE. 06.03.1995
9. Jie CHEN 74 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988
10. Oliwier CIEPŁY 61 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
11. Szymon CZARTORYJSKI 4 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
12. Jakub Dołżycki 9 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
13. Michał FABISIAK-CHOJNACKI 75 AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985
14. Karol Fedorowicz 46 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
15. Yerbinson FERNANDEZ 17 WROCŁAWIANIE. 03.07.1994
16. Jan Gajc 54 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
17. Patryk GAWENDA 60 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
18. Piotr Ginda 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
19. Szymon Głowiński 77 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
20. Bartosz GOC 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
21. Jakub Gonda 56 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
22. Tomasz Gorczyca 40 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
23. Jakub GORCZYCA 48 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
24. Maksym HARAVSKYI 65 Ukraina 17.03.1998
25. Danyil HOIDA 63 Ukraina 20.02.2000
26. Igor IURIN 81 Ukraina 17.10.2000
27. Filip Iżycki 71 AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
28. Mateusz JURCZAK 45 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
29. Tomasz Jurczak 72 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
30. Stanisław JURGA 39 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
31. Sławomir Kasprzyk 50 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
32. Jakub Kotek 12 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
33. Tymon Kowalski 78 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
34. Mateusz KOZAK 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999
35. Melchior Krawczyński 80 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
36. Mateusz KWIATKOWSKI 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
37. Karol KWIATKOWSKI 41 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
38. Franciszek Lewandowski 49 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
39. Krzysztof Łopatniuk 34 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
40. Patryk MARTYNIAK 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
41. Kamil Matusewicz 33 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
42. Maciej MIĘTKI 59 WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
43. Szymon MLICKI 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
44. Mateusz MOŻEJKO 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
45. Miłosz MOŻEJKO 58 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
46. Marcin Napieralski 79 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
47. Jan Nowak 25 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
48. Mikołaj Olszewski 27 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
49. Szymon PACHOLCZYK 29 IKS LESZNO 17.10.2004
50. Szymon Pichłacz 42 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
51. Dawid PIOSIK 32 IKS LESZNO 16.12.2004
52. Mikołaj Płaszczewski 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
53. Bogdan PNIVCHUK 66 Ukraina
54. Adam PODRALSKI 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
55. Andrii POGREBNIAK 62 Ukraina 11.02.1988
56. Mikołaj Prajzner 52 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
57. Leszek RAJSKI 1 WROCŁAWIANIE. 25.11.1983
58. Roger ROMERO 23 WROCŁAWIANIE. 28.06.1999
59. Andrzej RZĄDKOWSKI 2 WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
60. Bartosz SACHARCZUK 28 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
61. Derwuin SANCHEZ 22 WROCŁAWIANIE. 16.01.1998
62. Błażej Serafin 55 AZS AWF WARSZAWA 20.08.1984
63. Kacper Seyfried 24 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
64. Andrii SHCHERBA 73 Ukraina 20.04.1996
65. Michał SIESS 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994
66. Maciej Skorupa 67 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
67. Michał Skrzypa 76 WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
68. Piotr Sowa 51 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
69. Kacper Szczypiński 16 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
70. Maxime TARASIEWICZ 36 WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
71. Kamil Tomeczek 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
72. Stanisław Wasiak 68 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
73. Tobiasz WAŚCIŃSKI 38 IKS LESZNO 01.11.2004
74. Gracjan WAŚCIŃSKI 53 IKS LESZNO 19.10.2006
75. Filip WINKHOF 43 IKS LESZNO 25.11.2005
76. Olaf Wiśnik 44 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
77. Adrian Wojtkowiak 5 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
78. Igor Woźniak 20 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
79. Klod YUNES 64 Ukraina
80. Jan Zakrzewski 10 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
81. Filip ŻMIJEWSKI 47 AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997 zakwalifikowano
2. Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999 zakwalifikowano
2. Klod YUNES Ukraina zakwalifikowano
2. Leszek RAJSKI WROCŁAWIANIE. 25.11.1983 zakwalifikowano
5. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997 zakwalifikowano
6. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
7. Bogdan PNIVCHUK Ukraina zakwalifikowano
8. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
9. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
10. Michał SIESS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994 zakwalifikowano
11. Andrii POGREBNIAK Ukraina 11.02.1988 zakwalifikowano
12. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
13. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
14. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
14. Roger ROMERO WROCŁAWIANIE. 28.06.1999 zakwalifikowano
14. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
17. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
18. Janderson BRICENO WROCŁAWIANIE. 06.03.1995 zakwalifikowano
19. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
20. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
21. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
22. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
23. Andrii SHCHERBA Ukraina 20.04.1996 zakwalifikowano
24. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
24. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
26. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
27. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
27. Derwuin SANCHEZ WROCŁAWIANIE. 16.01.1998 zakwalifikowano
29. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999 zakwalifikowano
30. Danyil HOIDA Ukraina 20.02.2000 zakwalifikowano
31. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
32. Igor IURIN Ukraina 17.10.2000 zakwalifikowano
33. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
34. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
35. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999 zakwalifikowano
36. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
37. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 zakwalifikowano
38. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
39. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
40. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
41. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
42. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
43. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
44. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
45. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
46. Yerbinson FERNANDEZ WROCŁAWIANIE. 03.07.1994 zakwalifikowano
47. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
48. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
49. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
50. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
51. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
52. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
53. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995 zakwalifikowano
53. Ilia Bilko WROCŁAWIANIE. 17.08.2004 zakwalifikowano
55. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
56. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 zakwalifikowano
57. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
58. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
59. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000 zakwalifikowano
60. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
61. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
62. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996 zakwalifikowano
63. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
64. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
65. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 wyeliminowano
66. Maksym HARAVSKYI Ukraina 17.03.1998 wyeliminowano
67. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 wyeliminowano
68. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 wyeliminowano
69. Błażej Serafin AZS AWF WARSZAWA 20.08.1984 wyeliminowano
70. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
71. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 wyeliminowano
72. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 wyeliminowano
73. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000 wyeliminowano
74. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 wyeliminowano
75. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 wyeliminowano
76. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 wyeliminowano
77. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 wyeliminowano
78. Michał FABISIAK-CHOJNACKI AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985 wyeliminowano
79. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 wyeliminowano
79. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004 wyeliminowano
81. Jie CHEN AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Leszek RAJSKI WROCŁAWIANIE. 25.11.1983
2. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
3. Janderson BRICENO WROCŁAWIANIE. 06.03.1995
3. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
5. Michał SIESS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994
6. Andrii POGREBNIAK Ukraina 11.02.1988
7. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
8. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
9. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
10. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
11. Bogdan PNIVCHUK Ukraina
12. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
13. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
14. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
15. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
16. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
17. Klod YUNES Ukraina
17. Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999
19. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
20. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
21. Roger ROMERO WROCŁAWIANIE. 28.06.1999
21. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
23. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
24. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
25. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
26. Danyil HOIDA Ukraina 20.02.2000
27. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
28. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
29. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
30. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
31. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
32. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
33. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
34. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
35. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
36. Andrii SHCHERBA Ukraina 20.04.1996
37. Derwuin SANCHEZ WROCŁAWIANIE. 16.01.1998
37. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
39. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
40. Igor IURIN Ukraina 17.10.2000
41. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
42. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
43. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
44. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
45. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
46. Yerbinson FERNANDEZ WROCŁAWIANIE. 03.07.1994
47. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
48. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
49. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
50. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
51. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
52. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
53. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
53. Ilia Bilko WROCŁAWIANIE. 17.08.2004
55. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
56. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
57. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
58. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
59. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
60. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
61. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
62. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
63. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
64. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
65. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
66. Maksym HARAVSKYI Ukraina 17.03.1998
67. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
68. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
69. Błażej Serafin AZS AWF WARSZAWA 20.08.1984
70. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
71. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
72. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
73. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
74. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
75. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
76. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
77. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
78. Michał FABISIAK-CHOJNACKI AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985
79. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
79. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
81. Jie CHEN AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy