Turniej

Nazwa: IV Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk Adamczyk 29 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. Mateusz Antkiewicz 4 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
3. Maciej BIELEC 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
4. Paweł BOROŃ 47 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
5. Jan BRZEZOWSKI 73 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
6. Karol Budek 18 KKS KRAKÓW 08.07.1996
7. Robert Buśko 32 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
8. Mateusz Chojnecki 76 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
9. Kasper Chyrek 38 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
10. Jakub Cieślik 35 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
11. Przemysław Cnotalski 71 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
12. Grzegorz CZECHOWSKI 46 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
13. Jacek Czudak 87 AKS MIKOŁÓW 10.03.1999
14. Krzysztof Ćwioro 99 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.08.1960
15. Michał Dembowski 57 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
16. Lev MAISTRENKO 90 Ukraina 23.04.1999
17. Stanisław Dziura 15 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
18. Ireneusz FILEK 64 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
19. Jerzy GIEDROJĆ 84 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
20. Jan GLINKA 50 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
21. Michał Gładyszczak 69 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
22. Alan Grabowski 68 UKS START OPOLE 04.06.1991
23. Artiom GRIPAS 33 STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984
24. Baris GUR 54 KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
25. Leszek Heronimek 81 PKSZERM WARSZAWA 28.11.1959
26. Kamil Huwer 31 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
27. Igor Jasielczuk 89 KKS KRAKÓW 08.03.1987
28. Radosław Jędrzejczyk 28 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
29. Jan Kaniewski 63 KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
30. Piotr KAPAŁA 74 PIAST GLIWICE 06.01.1997
31. Augustyn Kapias 98 RMKS RYBNIK 14.01.2005
32. Jan Kardaszewicz 9 KS AGH Kraków 23.09.2001
33. Nuri KESHK 65 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
34. Kostyantyn Khadzhynov 25 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
35. Hubert KLUGHARDT 27 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
36. Damian Kłusek 42 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
37. Franciszek Koc 39 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
38. Tadeusz Koc 49 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
39. Wojciech KOLAŃCZYK 17 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
40. Jarosław KORNAŚ 70 PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
41. Przemysław Korona-Trzebski 44 KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
42. Valerii KORZH 92 Ukraina 29.06.1974
43. Karol KOSTKA 16 KS AGH Kraków 22.05.1986
44. Jakub KOWALCZE 36 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
45. Mariusz KRZEMIŃSKI 55 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
46. Antoni Krzemiński 86 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
47. Tymon Kukier 83 AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999
48. Wojciech LUBIENIECKI 2 KS AGH Kraków 08.12.1999
49. Sebastian Majgier 8 PIAST GLIWICE 13.03.1995
50. Adam Małasiński 59 AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958
51. Maciej Małasiński 77 KKS KRAKÓW 15.09.1982
52. Jarosław Mandrela 93 PIAST GLIWICE 02.09.1976
53. Wojciech MARCZAK 48 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
54. Ignacy Mielniczek 51 T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
55. Piotr Migas 30 PIAST GLIWICE 13.04.2002
56. Kacper Morek 61 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
57. Karol NOGANOWICZ 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
58. Mateusz Nycz 3 PIAST GLIWICE 11.02.1989
59. Szymon OGONOWSKI 60 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
60. Michał OPAŁKA 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
61. Jan PAKUŁA 52 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
62. Łukasz Parafiniuk 43 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
63. Czcibor Partyka 66 PIAST GLIWICE 30.05.2005
64. Igor PILUTKIEWICZ 95 KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
65. Mikołaj Puchała 67 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
66. Michał Rachwalik 24 UKS START OPOLE 29.09.2000
67. Mikołaj RADOSZ 10 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
68. Filip Ralko 41 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
69. Illya RUSIN 80 AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
70. Maksym RUSYN 94 Ukraina 14.05.2005
71. Stanisław RUTZ 20 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
72. Wojciech Rzyczniak 34 PIAST GLIWICE 26.05.2004
73. Maciej Samsonowicz 58 PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978
74. Jan Sobiecki 21 KS AGH Kraków 29.05.1991
75. Jan Socha 7 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
76. Antoni Socha 13 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
77. Sebastian Stasiak 85 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994
78. Aleksander STASZULONEK 5 PIAST GLIWICE 15.09.1993
79. Volodymyr STROKATOV 75 Ukraina 14.09.2005
80. Jacek Szczęsny 91 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 11.09.1956
81. Maciej SZURLEJ 82 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
82. Szymon Tarachanowicz 45 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
83. Anton Triscornia 97 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 21.05.1990
84. Piotr Urban 19 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
85. Paweł Urban 22 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
86. Danylo VOINOV 78 Ukraina 03.06.2006
87. Szymon WALKOWIAK 72 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
88. Tomasz Wąsiewicz 62 RMKS RYBNIK 21.07.1999
89. Jan Wenglarczyk 12 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
90. Mikołaj WESOŁOWSKI 23 PIAST GLIWICE 23.09.2004
91. Tomasz WITOSŁAWSKI 26 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
92. Marek Zabawa 53 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
93. Tymon Zarek 88 UKS START OPOLE 25.04.2007
94. Radosław Zawrotniak 1 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
95. Bartłomiej Zbierada 40 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
96. Michał Ziemba 96 KSz WARSZAWIANKA 22.03.1984
97. Jarosław ŻAK 37 KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
98. Marcin Żelazny 56 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
2. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
3. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986 zakwalifikowano
4. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
5. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
6. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
7. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
8. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962 zakwalifikowano
9. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
9. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
11. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
12. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
13. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
14. Maksym RUSYN Ukraina 14.05.2005 zakwalifikowano
15. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
16. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
17. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
18. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
19. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
20. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
21. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
22. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
23. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
24. Lev MAISTRENKO Ukraina 23.04.1999 zakwalifikowano
25. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
26. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
27. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
28. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
29. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
30. Danylo VOINOV Ukraina 03.06.2006 zakwalifikowano
31. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995 zakwalifikowano
32. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
33. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
34. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
35. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
36. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
36. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
38. Przemysław Korona-Trzebski KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976 zakwalifikowano
39. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
39. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
41. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
42. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996 zakwalifikowano
43. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
44. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995 zakwalifikowano
45. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
46. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
47. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
48. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
49. Artiom GRIPAS STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984 zakwalifikowano
50. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988 zakwalifikowano
51. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
52. Sebastian Stasiak UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994 zakwalifikowano
53. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
53. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998 zakwalifikowano
55. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
56. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
57. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
58. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
59. Jarosław Mandrela PIAST GLIWICE 02.09.1976 zakwalifikowano
60. Anton Triscornia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 21.05.1990 zakwalifikowano
61. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
62. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
63. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
64. Illya RUSIN AZS AWF KATOWICE 08.02.2005 zakwalifikowano
65. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
66. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
67. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985 zakwalifikowano
68. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999 zakwalifikowano
69. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
70. Volodymyr STROKATOV Ukraina 14.09.2005 zakwalifikowano
71. Alan Grabowski UKS START OPOLE 04.06.1991 wyeliminowano
72. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998 wyeliminowano
72. Leszek Heronimek PKSZERM WARSZAWA 28.11.1959 wyeliminowano
72. Maciej Samsonowicz PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978 wyeliminowano
75. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 wyeliminowano
76. Adam Małasiński AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958 wyeliminowano
77. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
78. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 wyeliminowano
79. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985 wyeliminowano
80. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 wyeliminowano
81. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988 wyeliminowano
82. Krzysztof Ćwioro BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.08.1960 wyeliminowano
83. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995 wyeliminowano
84. Valerii KORZH Ukraina 29.06.1974 wyeliminowano
85. Jan Kaniewski KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998 wyeliminowano
86. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 wyeliminowano
87. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 wyeliminowano
88. Igor Jasielczuk KKS KRAKÓW 08.03.1987 wyeliminowano
89. Tymon Kukier AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999 wyeliminowano
90. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 wyeliminowano
91. Jacek Szczęsny KS AZS AWFIS GDAŃSK. 11.09.1956 wyeliminowano
92. Jacek Czudak AKS MIKOŁÓW 10.03.1999 wyeliminowano
93. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 wyeliminowano
94. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 wyeliminowano
96. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 wyeliminowano
97. Maciej Małasiński KKS KRAKÓW 15.09.1982 wyeliminowano
98. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975 wyeliminowano
99. Michał Ziemba KSz WARSZAWIANKA 22.03.1984 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
2. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986
3. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
3. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
5. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
6. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
7. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
8. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
9. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
10. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
11. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
12. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
13. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
14. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
15. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
16. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
17. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989
18. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
18. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
20. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
21. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
22. Maksym RUSYN Ukraina 14.05.2005
23. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
24. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991
25. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
26. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
27. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
28. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
29. Artiom GRIPAS STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984
30. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
31. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
32. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
33. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
34. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
35. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
36. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
37. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
38. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
39. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
40. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
41. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
42. Lev MAISTRENKO Ukraina 23.04.1999
43. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
44. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
45. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
46. Danylo VOINOV Ukraina 03.06.2006
47. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
48. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
49. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
50. Przemysław Korona-Trzebski KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
51. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
52. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
53. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
54. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
55. Sebastian Stasiak UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994
56. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
56. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
58. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
59. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
60. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
61. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
62. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
63. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
64. Volodymyr STROKATOV Ukraina 14.09.2005
65. Jarosław Mandrela PIAST GLIWICE 02.09.1976
66. Anton Triscornia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 21.05.1990
67. Illya RUSIN AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
68. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
69. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
70. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
71. Alan Grabowski UKS START OPOLE 04.06.1991
72. Maciej Samsonowicz PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978
72. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
72. Leszek Heronimek PKSZERM WARSZAWA 28.11.1959
75. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
76. Adam Małasiński AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958
77. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
78. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
79. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
80. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
81. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
82. Krzysztof Ćwioro BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.08.1960
83. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
84. Valerii KORZH Ukraina 29.06.1974
85. Jan Kaniewski KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
86. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
87. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
88. Igor Jasielczuk KKS KRAKÓW 08.03.1987
89. Tymon Kukier AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999
90. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
91. Jacek Szczęsny KS AZS AWFIS GDAŃSK. 11.09.1956
92. Jacek Czudak AKS MIKOŁÓW 10.03.1999
93. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
94. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
96. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
97. Maciej Małasiński KKS KRAKÓW 15.09.1982
98. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
99. Michał Ziemba KSz WARSZAWIANKA 22.03.1984

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy