Turniej

Nazwa: IV Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.04.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria ANDRZEJCZAK 86 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
2. Marta Białek 40 AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
3. Pola BOGACZ 75 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
4. Kinga BRAWAŃSKA 54 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
5. Inna Brovko 70 KSz WARSZAWIANKA 26.04.1997
6. Barbara BRYCH 4 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
7. Karolina Charkiewicz 39 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
8. Cecylia CIEŚLIK 17 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
9. Róża Czajkowska 58 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
10. Łucja Danek 85 KKS KRAKÓW 17.06.2004
11. Diana Dąbrowska-Mandrela 20 PIAST GLIWICE 02.05.1982
12. Pola Drobczyk 57 PIAST GLIWICE 14.09.2005
13. Patrycja Frystacka 42 RMKS RYBNIK 01.11.2003
14. Magdalena GAJOWNICZEK 36 AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
15. Maria GAJÓWKA 88 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
16. Magdalena Gluza 80 KKS KRAKÓW 23.02.2003
17. Alicja GOCZAŁ 60 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
18. Julia Gwóźdź 51 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
19. Antonina Halemba 30 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
20. Dominika JADCZAK 33 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
21. Anna JAKUBOWICZ 24 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
22. Weronika JANICKA 21 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
23. Emilia JAROSZEK 68 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
24. Karolina JASIONEK 84 KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
25. Gabriela KAMIŃSKA 52 AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
26. Olga KISIEL 87 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
27. Alicja KLASIK 5 RMKS RYBNIK 14.02.2004
28. Gloria KLUGHARDT 11 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
29. Katarzyna KNAPIK 26 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
30. Agata KNAPIK 38 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
31. Renata Knapik-Miazga 1 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
32. Natalia Korczak 82 AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001
33. Antonina Korduła 62 RMKS RYBNIK 18.11.2005
34. Emilia Korkus 27 PIAST GLIWICE 18.12.2004
35. AMELIA KOROL 79 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
36. Kateryna KOROTETSKA 72 Ukraina 15.12.2005
37. Wiktoria KRAKOWSKA 34 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
38. Marta LEŚNIEWSKA 56 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
39. Aneta Liczberska 48 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
40. Weronika ŁUSZCZ 15 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
41. Agnieszka Makowska 63 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
42. Anna Maliszewska 78 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 04.07.1993
43. Angelika MARSZOŁEK 37 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
44. Karolina MAZANEK 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
45. Marta MICHALCZYK 47 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
46. Olga MIZERA 16 KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991
47. Anna MROSZCZAK 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
48. Ustina OGON 81 Ukraina 08.11.2006
49. Oliwia OPOŃ 35 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
50. Zuzanna Pamuła 69 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
51. Magdalena Pawłowska 7 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
52. Suzanne Peccoud 76 KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
53. Patrycja Pelon 45 UKS START OPOLE 21.02.2005
54. Karolina Peret 83 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000
55. Helena PIEKARSKA 59 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
56. Anna POLIS 13 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
57. Liliana Porwoł 49 RMKS RYBNIK 24.05.2006
58. Melania Prina Cerai 64 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
59. Veronica PRINA CERAI 77 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
60. Kamila PYTKA 2 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
61. Sara PYTKA 32 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
62. Patrycja RADWAN 46 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
63. Natalia RAKOCZY 43 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
64. Anna ROSKOSZ 28 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
65. Barbara RUTZ 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
66. Małgorzata Sadowska 73 KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
67. Mariia SEREDA 74 Ukraina 04.07.2007
68. Sofia SIDENKO 67 Ukraina
69. Wiktoria SKRZYPCZAK 29 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
70. Natasha Stepanyan 65 KSz WARSZAWIANKA 01.01.1997
71. Zuzanna SULEJ 23 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
72. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 3 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
73. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys 44 PIAST GLIWICE 10.11.1992
74. Karolina SZYMANOWSKA 19 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
75. Aleksandra SZYMAŃSKA 31 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
76. Anna Tatoj 53 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
77. Oliwia Tercjak 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
78. Marija Tkachova 66 UKS START OPOLE 17.11.2004
79. Maryia Vysotskaya 61 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
80. Beata Wasilczuk 71 IKS WARSZAWA 31.03.1971
81. Anna WIECZOREK 18 PIAST GLIWICE 20.05.2003
82. Paulina WILASZEK 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
83. Agata WRÓBLEWSKA 50 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
84. Wiktoria ZAMACHOWSKA 22 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
85. Zuzanna Zarek 25 UKS START OPOLE 06.11.2004
86. Anastazja ZAZULAK 55 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
87. Kinga Zgryźniak 8 RMKS RYBNIK 22.06.2003
88. Patrycja Ziętek 41 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
2. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
3. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
4. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
5. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
6. Inna Brovko KSz WARSZAWIANKA 26.04.1997 zakwalifikowano
7. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
8. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
9. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
10. Natasha Stepanyan KSz WARSZAWIANKA 01.01.1997 zakwalifikowano
11. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
12. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
13. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
14. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
15. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
16. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
17. Olga MIZERA KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991 zakwalifikowano
18. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
19. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
20. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
21. Mariia SEREDA Ukraina 04.07.2007 zakwalifikowano
22. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
23. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
24. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
25. Ustina OGON Ukraina 08.11.2006 zakwalifikowano
26. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
26. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
28. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
28. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
30. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995 zakwalifikowano
31. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
32. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
33. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
34. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
35. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
36. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
37. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
38. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
39. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
40. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
41. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
42. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997 zakwalifikowano
43. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
44. Sofia SIDENKO Ukraina zakwalifikowano
45. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
46. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
47. Kateryna KOROTETSKA Ukraina 15.12.2005 zakwalifikowano
48. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996 zakwalifikowano
49. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
50. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
51. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992 zakwalifikowano
52. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
53. Magdalena Gluza KKS KRAKÓW 23.02.2003 zakwalifikowano
54. Gabriela KAMIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979 zakwalifikowano
55. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998 zakwalifikowano
56. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
57. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
57. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
59. Karolina JASIONEK KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991 zakwalifikowano
59. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
61. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
62. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
63. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
64. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 zakwalifikowano
65. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 wyeliminowano
66. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 wyeliminowano
67. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 wyeliminowano
68. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 wyeliminowano
69. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 wyeliminowano
69. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 wyeliminowano
71. Marija Tkachova UKS START OPOLE 17.11.2004 wyeliminowano
72. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 wyeliminowano
73. Małgorzata Sadowska KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982 wyeliminowano
74. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 wyeliminowano
74. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000 wyeliminowano
76. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993 wyeliminowano
77. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 wyeliminowano
78. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990 wyeliminowano
79. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006 wyeliminowano
80. Beata Wasilczuk IKS WARSZAWA 31.03.1971 wyeliminowano
81. Anna Maliszewska UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 04.07.1993 wyeliminowano
81. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 wyeliminowano
83. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 wyeliminowano
84. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 wyeliminowano
85. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 wyeliminowano
86. Karolina Peret AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000 wyeliminowano
87. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 wyeliminowano
88. Natalia Korczak AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
2. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
3. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
5. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
6. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
7. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
8. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
9. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
10. Inna Brovko KSz WARSZAWIANKA 26.04.1997
11. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
12. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
13. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
14. Olga MIZERA KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991
15. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
16. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
17. Natasha Stepanyan KSz WARSZAWIANKA 01.01.1997
18. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
19. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
20. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
21. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
22. Ustina OGON Ukraina 08.11.2006
23. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
24. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
25. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
26. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
27. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
28. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
29. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
30. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
31. Sofia SIDENKO Ukraina
32. Kateryna KOROTETSKA Ukraina 15.12.2005
33. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
34. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
35. Mariia SEREDA Ukraina 04.07.2007
36. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
37. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
38. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
38. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
40. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
40. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
42. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
43. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
44. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
45. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
46. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
47. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
48. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
49. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
50. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
51. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992
52. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982
53. Magdalena Gluza KKS KRAKÓW 23.02.2003
54. Gabriela KAMIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
55. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
56. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
57. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
57. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
59. Karolina JASIONEK KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
59. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
61. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
62. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
63. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
64. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
65. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
66. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
67. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
68. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
69. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
69. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
71. Marija Tkachova UKS START OPOLE 17.11.2004
72. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
73. Małgorzata Sadowska KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
74. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
74. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
76. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
77. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
78. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
79. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
80. Beata Wasilczuk IKS WARSZAWA 31.03.1971
81. Anna Maliszewska UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 04.07.1993
81. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
83. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
84. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
85. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
86. Karolina Peret AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000
87. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
88. Natalia Korczak AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy