Nazwa: III Puchar Żubrów - szpada mężczyzn (roczniki 2012-2013)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.05.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | |
2. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | |
3. | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 | |
4. | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | |
5. | Ilewicz Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | |
6. | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 | |
7. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | |
8. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | |
9. | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 | |
10. | JOB JAN | KS Milenium | 12.12.2012 | |
11. | Maciusik Milan | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 25.11.2013 | |
12. | Palider Feliks | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 28.10.2013 | |
13. | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 | |
14. | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | |
15. | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | |
16. | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | |
17. | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 | |
18. | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | |
19. | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 | |
20. | Armstrong Alan | KS Milenium | 12.07.2013 | |
21. | Sujdak Wojciech | KS Milenium | 16.08.2013 | |
22. | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | |
23. | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 | |
24. | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 | |
25. | Witek Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2013 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | wyeliminowano |
- | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | wyeliminowano |
- | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 | wyeliminowano |
- | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 | wyeliminowano |
- | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | wyeliminowano |
- | Sujdak Wojciech | KS Milenium | 16.08.2013 | wyeliminowano |
- | Armstrong Alan | KS Milenium | 12.07.2013 | wyeliminowano |
- | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 | wyeliminowano |
- | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | wyeliminowano |
- | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 | wyeliminowano |
- | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | wyeliminowano |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | wyeliminowano |
- | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 | wyeliminowano |
- | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | wyeliminowano |
- | Palider Feliks | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 28.10.2013 | wyeliminowano |
- | Maciusik Milan | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 25.11.2013 | wyeliminowano |
- | JOB JAN | KS Milenium | 12.12.2012 | wyeliminowano |
- | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 | wyeliminowano |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | wyeliminowano |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | wyeliminowano |
- | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 | wyeliminowano |
- | Ilewicz Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | wyeliminowano |
- | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | wyeliminowano |
- | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 | wyeliminowano |
- | Witek Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2013 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 |
- | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 |
- | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 |
- | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 |
- | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 |
- | Sujdak Wojciech | KS Milenium | 16.08.2013 |
- | Armstrong Alan | KS Milenium | 12.07.2013 |
- | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 |
- | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 |
- | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 |
- | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 |
- | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 |
- | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 |
- | Palider Feliks | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 28.10.2013 |
- | Maciusik Milan | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 25.11.2013 |
- | JOB JAN | KS Milenium | 12.12.2012 |
- | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
- | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 |
- | Ilewicz Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 |
- | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 |
- | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 |
- | Witek Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2013 |